O knize "A Season in the Highlands"

17. října 2010 v 20:43 | Elaine |  - A Season in the Highlands -
Knížka A Season in the Highlands, kterou můžete znát pod českým překladem Láska ve Skotsku, je soubor historických romantických příběhů, kam Meg přispěla povídkou The Christmas Captive (v české verzi Vánoční uprchlice) ještě pod pseudonymem Patricia Cabot.
Z dalších spisovatelek možná budete znát Jude Deveraux.
Více v celém článku.
Banner vytvořila Susannah.
:)

oOo
Láska, která se rozbují uprostřed vřesovišť, je vskutku kouzelná… požehnaná mlhavou magií a nekonečnou vášní krásného Skotska!
Autorka bestsellerů podle New York Times Jude Deveraux luští strašidelnou záhadu vraždy na starodávném skotském hradě. Autorka národních bestsellerů Jill Barnett stanoví, že v lásce je všechno fér - když válka nevázaných klanů ze skotské vysočiny vede ukvapenou dívku k únosu nesprávného muže! Geralyn Dawson nechá okouzlit neotesaného texaského kovboje půvabnou bylinkářkou, objeví se i podivné síly přitažlivosti. Patricia Cabot vede nádhernou uprchlici k její spřízněné duši - ke skotskému lordovi, který ji odvede do drsné krajiny ostrova Skye. Pam Binder posílá krásnou edinburghskou pekařku a tvůrce počítačových her do dobrodružství plného vášně a intrik - uvnitř paláce Marie Stuartovny ze 16. století.
oOo
O povídce The Christmas Captive od Meg Patricie Cabot
Je krátce před Vánoci roku 1827. Mairi MacLean se rozhodne utéct od svého nesnesitelného poručníka Alistaira, který ještě ke všemu vyhlásil jejich zásnuby. Narazí na lorda Nialla, který je doma na svátky a se svým bratrem, synovci a neteřemi hledá dokonalý vánoční strom. Niall je okamžitě přitahován ke krásce podobné víle, která mu nechce říct své jméno a chce odejít. Místo toho Niall vezme Mairi k jejímu zděšení k sobě domů, ona je totiž přesvědčená, že je nebezpečím pro všechny okolo. Niall a Mairi sdílejí zapálení pro boj proti břišnímu tyfu, který se dotknul obou jejich životů.
Niall přísahá, že Mairi ochrání, ale její ohavný snoubenec ho spíš zabije, než aby ustoupil.

Pokud jste četli Rusovlásku z ostrova, tak toto je příběh Brenniných rodičů.
V českém překladu, V Lásce ve Skotsku, se tahle povídka jmenuje Vánoční uprchlice, ale The Christmas Captive je doslova "Vánoční zajatkyně", ale připouštím, že "uprchlice" zní líp.
oOo
Recenze
Se skupinou takovýhle spisovatelek čtenáři mohou očekávat skoro dokonalou sbírku novel, které rozjasní jejich svátky a odnese je ke kráse a magii skotské vysočiny. ****1/2
- www.rtbookreviews.com
Byla to výborná kniha. Milovala jsem všechny příběhy, rychle utíkají. Velmi doporučuji.
- Jana Lu Taylor, apps.facebook.com
[Příběhy] jsou pikantní a romantické a po všech stránkách zábavné. Velmi dobré, svižné čtení.
- Beth Gimenez, apps.facebook.com
oOo
USA Obálka
Příběhy lásky v nádherném Skotsku...
:)
oOo
Obálka v ČR
:)

O dostupnosti knihy se dozvíte za několik dní v samostatném článku.

amazon.com
likesbooks.com
allreaders.com
renatac.cz
fantasticfiction.co.uk
levneknihkupectvi.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.