Série Abandon - podrobnější informace, focení obálky, fotky z natáčení promo videí

2. října 2010 v 0:06 | Elaine |  Abandon: O sérii
Meg Cabot už o plánované sérii Abandon určené pro teenagery mlžila dost dlouho, ale z jejího posledního deníkového zápisu ze 30. září 2010 se konečně dozvíme něco víc.
Meg neříká všechno, ale dost na to, abyste se na to začaly dost těšit. Taky mě příjemně překvapilo, že se točily propagační videa podobně jako u Insatiable nebo série Airhead. Meginy videa se mi vždycky moc líbí, mají nápad a nikdy se u nich nenudíte.
V celém článku najdete překlad části toho deníkového zápisu, která se série týká.
:)


Jakmile jsem odevzdala svoji knihu (Abandon, první díl v nové sérii pro teenagery. Vyjde to v dubnu. Brzy očekávejte další informace) a dokončila natáčení propagačních věcí o ní (jo. Den po té, co jsem odevzdala knihu, začalo natáčení promo videí), Ten, Který Nebude Jmenován Na Tomto Blogu (pozn. Benjamin, manžel Meg) oznámil, že nám rezervoval narozeninovou dovolenou (pozn. Benjamin bude mít za pár dní narozeniny). V místních lázních. NA ODPOČÍVÁNÍ.

Zjevně to má něco společného s faktem, že se Abandon většinou odehrává na hřbitově (ve skutečnosti ani ne, většinou se odehrává na střední škole a v podsvětí). Řekl: "Kvůli tomu si o tebe dělám ještě větší starosti. Potřebuješ si ODPOČINOUT."

:)

Nevím, co je tu za problém. Hřbitov na Key West NENÍ místem, kde se kniha odehrává. Kniha se odehrává na fiktivním floridském ostrově. A ano, je na něm hřbitov.

:)

A ano, propagační videa byla natáčena na hřbitově na Key West.

A ano, tropická bouře Nicole se přihnala právě to ráno (pozn. hurikán Nicole byl 28.-29. září).

Ale řekla jsem Jemu, Který Nebude Jmenován Na Tomto Blogu, že se obává zbytečně.

:)

Vážně pochybuju, že naše natáčení na hřbitově vyvolalo hněv božstev smrti.

Nevím, co to bylo za problém. Jenom protože focení na obálku vypadalo takhle:

:)

Ve skutečnosti nikdo tu modelku nezabil. Odpočívala!

Ale vážně mě mrzí ta hlína.

Ale když hrajete holku, která umře (což znamená, že se jí zastaví srdce, pro ty, kteří se nikdy nedívali na Pohotovost), ale pak jí resuscitují a ona musí změnit školu, protože tak trochu napadne někoho (kdo si to naprosto zasloužil), ale ve skutečnosti ten člověk, co to udělal, byl ten kluk, kterého potkala, když byla mrtvá (a on ji možná chce zpátky na to místo, kde se potkali), ale ona to nikomu nemůže říct, protože si už všichni myslí, že je šílená, no, nebude to hezké.

Ale museli jsme ze hřbitova uprchnout uprostřed natáčení, protože rakve se najednou začaly vynořovat ze země (ha, dobře, tak ne. Ale začalo pršet kvůli tropické bouři), a tak jsme dotočili zbytek u mě na verandě.

:)

Jmenuje se to Abandon (překlad: vzdát se něčeho), protože některé postavy umřou a skončí v podsvětí, jako v Danteho Pekle (pozn. Dante Alighieri napsal ve 14. stol. Božskou komedii, která se odehrává v Pekle, Očistci a Ráji, je to putování duše za spasením). Chápete? Oni se "vzdají se veškeré naděje."

:)

Vy jste nevěděli, že existuje podsvětí? No, tato kniha od Edith Hamilton to vše vysvětluje. Podívejte se na kapitolu o Persefoně a Hádovi. V mé verzi jsou oba teenageři. A žijí na Floridě, ne v Řecku.

:)

Ne, v podsvětí nemají kafe. Ani Coca-Colu Zero. Ale my máme oboje dvoje doma! Co máte radši?

megcabot.com
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Susannah | Web | 3. října 2010 v 12:42 | Reagovat

Už chvíli jsem se nedívala k Meg na blog, páni. A dobře ty, žes to sem dala. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.