"Slepá vášeň" - datum vydání a anotace od BBArtu

27. listopadu 2010 v 20:10 | Elaine |  Kniha SWAtW
Od nakladatelství BBArt vyjde 12. 1. 2011 kniha "Slepá vášeň" (překlad knížky She Went All the Way) od Meg Cabot! Obálku na svých stránkách ještě nezveřejnili. Překládala Tamara Vosecká, je to její první překlad knihy od Meg, takže těžko odhadnout kvalitu překladu.
Kniha stojí 229 Kč a má 288 stran (což mi teda přide trochu divný, protože můj výtisk She Went All the Way má 354 stran).
Na anotaci se můžete podívat do celého článku.
:)


Číst román Meg Cabotové je jako báječný večírek s kamarádkami: trochu se odvážete, popovídáte si, zasmějete se a cestou domů si říkáte: "Páni, tohle jsem potřebovala." Slepá vášeň je dalším důkazem toho, jak skvěle umí Cabotová skloubit milostný román s komedií a napsat sexy, zábavné čtení.

Scenáristka Lou Calabreseová se cestou na natáčení v aljašské divočině musí mačkat v helikoptéře s tím posledním, o koho by stála: je to Jack Townsend, sex symbol Hollywoodu, ale pro Lou jen nafoukaný sukničkář. Zrovna nedávno ho odkopla hrdinka posledního filmového hitu, která se vzápětí provdala za Louina dlouholetého přítele. Lou má pocit, že nic horšího ji už nemůže potkat.

Ovšem jen do chvíle, než se z pilota vyklube nájemný zabiják, který má miláčka Ameriky zastřelit, a jejich vrtulník havaruje uprostřed zasněžených lesů. V té nejhorší možné chvíli, kdy by měli myslet jen na záchranu, si pak Jack začne lámat hlavu, proč si nikdy nevšiml, jak je ta jedovatá scenáristka sexy. A ona v něm pomalu přestává vidět jen náfuku a sukničkáře…

bbart.cz
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Adrianga | E-mail | Web | 29. listopadu 2010 v 18:13 | Reagovat

To s těma stránkama je běžný :-)
je to jiným písmem a rozměrama knihy :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.