Dnes vychází!

5. července 2011 v 11:29 | Susannah |  Overbite
V USA dnes vychází dlouho očekávaný druhý a prozatím poslední díl upírské série Insatiable, Overbite. Možnost přeložení slova overbite jako horního předkusu se sice nabízí, ale zní velmi zvláštně, a tak bych nechala vymýšlení jiného názvu na česká nakladatelství, kdyby nakonec překládala i Overbite.
Tady najdete přehledné srovnání cen knihy z různých internetových obchodů a tady prozatím jediný přeložený úryvek. Pokud vše půjde podle plánu, další přeložené kapitoly se tu objeví během několika dní. ;-)


megcabot.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 morisek | 10. července 2011 v 22:44 | Reagovat

Zdravím, bohužel nepatřím mezi ty, kteří si dokáží přečíst knihu v angličtině, moje angličtina je opravdu děsivá, protože na to prostě nemám buňky, něco málo umím a proto mě milo překvapilo, když se jako při každé návštěvě v Luxoru na Václavském náměstí koukám, jaké knihy nabízejí od Meg v češtině i angličtině, že hnedka u místa, kde jsou anglické knihy od Meg je i stojan se zjednodušenou četbou, a jak mé srdce zaplesalo když tam vidělo Deníky princezny díly 1-4 (uroveň 2-4). Takže i moje špatná angličtina se může alespoň částečně procvičovat při čtení knih od Meg. Jsem totiž člověk, který by si bohužel knihu od Meg v originále zatím určitě nekoupil, protože by ji nevyužil, ale snad jednou .... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.