Overbite video #1

2. července 2011 v 15:49 | Susannah |  Overbite
Už to bude dva týdny, co se na internetu objevilo video ke knize Overbite. Jde o naprosto geniální a humornou "reportáž" z New Yorku s Meg Cabot.
Uvnitř článku sice najdete překlad, ale na rovinu vám říkám, že bez podívání se na samotné video se v tom možná ztratíte a účinek určitě nebude tak úderný.
Dřív jsem se k tomu přes svoje povinnosti bohužel nedostala, ale teď mám plnou parou prázdniny, takže pokud se zrovna nebudu flákat, můžete se těšit na další články včetně překladu dalších kapitol téhle knihy, která má už za pár dní vyjít v USA.

oooooOooooo

Vítejte zpět u zpráv v deset (pozn. news@10 - zavináč se čte at) kanálu 5. A teď živě na Times Square k naší investigativní reportérce Meg Cabot a její mimořádné reportáži.
Ahoj, jsem Meg Cabot a hlásím se k vám živě z Times Square, jednoho z nejoblíbenějších cílů turistů. Každý, kdo navštíví New York, míří právě sem na večeři či představení na Broadwayi. Ale je tu tajemství, o kterém nikdo z nich nemá ani tušení.

Turisté mizí přímo znepokojujícím tempem. Policisté a ani úřad starosty s tím nic nedělají. Nikde nejsou žádná těla.
Proč?!
Upíři.
Město New York bylo infiltrováno upíry požírajícími lidské maso. Původně pocházejí z New Jersey.
Vím, co si myslíte. Chci se projít ulicemi Little Italy/Malé Itálie. Chci si užít báječnou cannoli. Vypadá lahodně, nemyslíte?
Pokud chcete pro ubohý kus žvance riskovat, že se místo toho stanete dalším chodem upírů, jen do toho.
Ale já mám exkluzivní informace, že existuje tajná vojenská jednotka Vatikánu, která s upíry bojuje. Palatinská stráž má před sebou těžký úkol.
Dvě slova: New Jersey.
Tiffany's, další oblíbené místo turistů. Ale sotva si dáte snídani u Tiffanyho, když budete mrtví. Zrovna tam pro turisty opravdu není bezpečno. Můžete si ovšem vzít nějakou maličkost jako je tohle, abyste se před těmi zástupy upírů ochránili.

ČERNÝ TRH S ČESNEKEM
SKRYTÁ KAMERA
"Kolik jich máte?"
"Tři paličky?"
"Vezmu si všechny."
Naše zdroje nám prozrazují, že Metropolitní muzeum umění by mohlo být místem, kde se odehraje závěrečná bitva.
Ale co se stane s Meenou Harper(ovou) a zbytkem lidstva?
Přečtěte si tajný text knihy Overbite a zjistěte to.
Přečtěte si to, nebo zemřete!
Tohle je Meg Cabot hlásící se živě z New Yorku.

Youtube.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 argsan | Web | 19. července 2011 v 22:07 | Reagovat

:-D Černý trh s česnekem.. Super :-D A překlad bodnul :-D Meg mluví nějak moc rychle.. Sice něčemu rozumím, ale bez překladu bych se tak nesmála :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.