Pár fotek z Francie

10. prosince 2011 v 14:09 | Susannah |  - Turné -
Jak nejspíš víte, Meg právě dokončuje turné po Francii. Fotek je prozatím hodně málo, ale ukážu vám aspoň ty, které jsou. Daleko raději bych byla jela a ukázala vám vlastní, ale povinnosti ve škole mi ten výlet nedovolily, stejně jako Elaine, ačkoli jsme to nadšeně plánovaly. Jel někdo z vás? :)
Ještě dnes sem hodím video s televizním interview z Francie, ale musím ten kousek nejdřív přeložit. ;)
Prozatím si tedy užijte fotky a těšte se na víc.
1.: A začnu hned svou oblíbenou fotkou! Je také nejnovější a Meg k ní napsala: Mňam! Francouzský vánoční dort, nedali byste si taky?

oOo
2 + 3.: Dneska u večeře na mě francouzské batole shodilo láhev vína. Dělala jsem jakoby nic. Zničené oblečení. SMRK (pozn. Nejsem si jistá překladem posledního slova, protože Meg napsala SOB a to může znamenat i "son of a bitch", ale upřímně pochybuju, že to tak myslela.). + Ne, to dítě jsme neznali! Vzali jsme si pár jeho kreseb na rozbor. Jednou může být prezidentem Francie!
-
-
-
4.: Tady je pár mých nových přátel, co jsem dnes potkala na trhu tady v Paříži!
-
-
A konečně pár fotek z Montreálu, tudíž pravděpodobně ze 3. prosince. A ačkoli ty holky vypadají sympaticky, tak je nesnášim, protože jsem tam sama nebyla.
5. + 6.: Obě slečny hodily svou fotku na facebookový profil Meg.
-
-
-
twitter.com/megcabot
facebook.com/megcabot
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nessie | E-mail | Web | 12. prosince 2011 v 20:01 | Reagovat

:-) .... krásné... no já jsem to sice plánovala, ale taky to bohužel nedopadlo :( Je to hrozná škoda :´( ! Tak snad budeme mít štěstí jindy ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.