Anotace na knihu "Size 12 and Ready to Rock"!

21. února 2012 v 22:46 | Elaine |  Velikost L: Znovu na scéně
Máme obsah čtvrtého dílu Heather Wells! Byla obrovská náhoda, že jsem na tu anotaci narazila, hledala jsem totiž úplně něco jiného. Našla jsem ji na stránce bookchicclub.blogspot.com, autorka ji měla z katalogu nakladatelství HarperCollins (ten katalog jsem potom taky našla).
Na MegCabot.com ještě o Size 12 and Ready to Rock nic nenajdete, tipovala bych to až na duben nebo květen.
Taky jsem zjistila, že hardback nebude, knihu vydají hned jako paperback (v brožované vazbě). Knížka bude mít 304 stran a její cena bude $14.99 (cca 283 Kč).
Mám pocit, že ta kniha bude pecka. :)


Na New York College jsou letní prázdniny, ale to neznamená, že zástupkyně vedoucího koleje Heather Wells si může hodit nohy nahoru. Studenti můžou být pryč, ale ve Fischer Hall je obvyklý ruch.
Jenom místo univerzitních prváků má Heather plnou kolej vřeštících třináctiletých a čtrnáctiletých holek - vůbec první "Rockový tábor Tanii Trace" hostovaný popovou senzací (nedávno provdanou za lamače srdcí Jordana Cartwrighta, Heatheřina ex) Taniou Trace.
Ale když producent reality show, který natáčí Taniin každý pohyb na táboře, je nalezen mrtvý a bude zřejmé, že Tania byla zamýšlenou obětí, Grant Cartwright, ředitel Cartwright Records, se pro pomoc obrátí na svého syna, černou ovci rodiny a soukromého detektiva Coopera Cartwrighta, protože se zoufale snaží, aby jeho nová snacha - a nejvíce vydělávající hvězda společnosti - zůstala naživu.
Heather s určitostí ví, že by měla nechat vyšetřování Cooperovi, staršímu bratrovi svého bývalého a svému zbrusu novému snoubenci. Ale když všude kolem ní vyšilují mini divy ve výcviku - ani nemluvě o jejich matkách - jak se do toho může nezaplést? Zejména když se Tania Trace začne Heather svěřovat a odhalí jí tajemství, které může být reálnější, než si Cartwright Records mohlo představit.
A jestli by bonusem vyřešení zločinu bylo, že by Heather dokázala přesvědčit Coopera, aby se svou rodinou zakopal válečnou sekeru a souhlasil s velkou svatbou a ne s tajnou svatbou, na které trval, takže by všichni Heatheřini přátelé mohli přijít, pak by možná riskování svého života pro záchranu Tanii stálo za to…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 morisek | 22. února 2012 v 11:17 | Reagovat

Ty jo tak na to se těším. Sice ještě bude trvat dlouho než to vyjde vůbec v angličtině, a pak budu muset doufat že to vyjde hlavně v češtině, abych si to mohla přečíst. Ale myslím si že to bude stát rozhodně za to, protože Heather je prostě Heather :-)

2 Abby* | Web | 23. února 2012 v 13:43 | Reagovat

Ahoj, nevíš jestli má cenu, napsat na vykladatelství, jestli plánují vydat poloviční díly Deníků ? Docela ráda bych si je přečetla ....
Předem díky :)

3 Elaine | Web | 23. února 2012 v 23:19 | Reagovat

Abby*: Nevěřím, že někdy vydají poloviční díly Deníků. Je skoro zázrak, že se dokopali k vydání posledního dílu. Taky jsme se ještě nedočkali dotisku Mediátora, i když hodně lidí Knižnímu klubu psalo. Můžeš jim samozřejmě zkusit napsat, ale nedávám tomu velkou šanci.
Půldíly si ale můžeš objednat ve slovenském překladu, jestli si netroufneš na originál. Jestli bys to chtěla zkusit v originále, napsala jsem o tom článek. :-) http://meg-cabot-books.blog.cz/0912/jak-zacit-cist-knihy-nejen-od-meg-cabot-v-anglicitne-podle-elaine

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.