Několik recenzí na knihu "Size 12 and Ready to Rock"

31. května 2012 v 15:34 | Elaine |  Velikost L: Znovu na scéně
Jak jsem slíbila, přeložila jsem několik názorů o nové detektivce s Heather Wells. :) Recenzenti se shodují, že ta kniha není dokonalá, ale zase je to knížka plná skvělého cabotovského humoru. :)

oOo
Meg Cabot (Na velikosti nezáleží) se vrací ke své sérii o Heather Wells se čtvrtou detektivkou. Když se Tania Trace, novomanželka Heatheřina bývalého přítele Jordana, zaplete do vraždy během prvního "Rockového tábora Tanii Trace", Fischer Hall při New York College potvrdí, že si zaslouží přezdívku, kterou fanoušci série dobře znají: "Kolej smrti". Do případu se brzy zaplete zástupkyně vedoucího koleje Heather spolu se svým pohledným snoubencem Cooperem Cartwrightem, soukromým detektivem, který byl najatý kvůli Taniině ochraně. Ale když Tania svěří Heather problematické tajemství, tak musí amatérská vyšetřovatelka Heather a Cooper pracovat na odhalení vraha dřív, než zemře někdo další. Čtvrtá kniha bohužel postrádá nejen překvapivého padoucha jako v předchozích dílech, ale taky Heatheřinu charakteristickou urputnost při hledání vraha (zas tolik nevyšetřuje). Ale zůstává příjemný a zábavný humor, který Cabot dává do vínku všem svým hlavním hrdinkám. Čtenáři blogu Cabot rozpoznají Heather díky jejím vtipným narážkám na popkulturu a suchému humoru. Dobrá četba, ačkoli fanoušky může zklamat děj v kontextu s celou sérií. Vyjde v červenci.
- Publishers Weekly

Poslední detektivka s Heather Wells je zábavný příběh, ve kterém je vyšetřování trochu upozaděno, je tu hrdinčin horečný boj s rektorem, který pro školu chce jen proslulost a peníze, popová diva, její bývalý přítel a padesát vřeštících holek hrajících si na hvězdy. Fanoušci série si užijí tuto svižnou, humornou knihu navzdory omezenému vyšetřování vraždy.
- Harriet Klausner, genregoroundreviews.blogspot.com

Vítej zpět, Heather Wells! Pěkný, zábavný, lehký příběh od Meg Cabot. Je to pěkná kniha na pláž pro nadcházející léto. 3/5
- Sarah, goodreads.com

Bývalá popová hvězda a zástupkyně vedoucího koleje Heather Wells je zpátky v opravdu poutavém příběhu, který se téměř sotva může považovat za detektivku (skoro nic tu není k vyšetřování, ale je tu pořád napětí a zločin), ale pořád je to neuvěřitelně zábavná četba. Perfektní kniha na léto. 1-.
- Alicia K., wordnerdy.blogspot.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.