Anotace na knihu "The Boy Is Back"

10. listopadu 2015 v 13:39 | Elaine |  The Boy Is Back
Už nějakou dobu víme, že se Meg vrátila k psaní série pro dospělé, kterou odstartovala už víc než před deseti lety knížkou The Boy Next Door (u nás ji známe jako Jak začíná láska) a která je psaná formou emailů, zpráv, deníkových zápisů apod. Víme, že čtvrtý díl se má jmenovat The Boy Is Back.
Projížděla jsem si internetové knihkupectví bookdepository.com a objevila jsem, že si už knihu můžete už předobjednat a jako datum vydání označují 16. říjen 2016. Na stránkách nakladatele William Morrow jsem o knize ještě nic nenašla, ale pátrala jsem víc a na knihu jsem objevila anotaci. :)

oOo
Kvůli skandálu se celebrita Reed Stewart vrací domů na maloměsto k bláznivé rodině a první lásce, kterou tam před lety zanechal. Reed si myslel, že všechny své maloměstské problémy nechal za sebou - včetně zlomeného srdce - když se vykašlal na maličké Bloomville v Indianě, aby zbohatnul jako profesionální golfista. Jediný post na Internetu způsobí, že se všechny ty problémy vrací… a chtějí se mstít.
Becky Flowers miluje život na maloměstě, své podnikání na maloměstě a zejména maloměstskou svatbu, kterou plánuje. Už celé roky nepomyslela na Reeda Stewarta, svého bývalého ze střední školy. Ale díky zprávě, která se rozšíří po celém Internetu, Reed vtrhne zpět do jejího života. Teď se jejich životy obrátily vzhůru nohama a pro ně - a možná i pro celé město Bloomville - se všechno změní, protože se kluk vrátil (The Boy is Back).
agenceelianebenisti.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marthas | 13. listopadu 2015 v 12:52 | Reagovat

Četla jsem všechny díly, co u nás zatím vyšly a nejvíce se mi líbil, ten poslední... Takže pokud to u nás vydají, určitě si to přečtu, abych věděla jakou má série tendenci :-D

2 Elaine | Web | 13. listopadu 2015 v 19:30 | Reagovat

Marthas: Super, že jsi to četla. A musím souhlasit, že třetí díl byl asi nejlepší. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.