Kniha "Awaken" v češtině

9. dubna 2016 v 13:37 | Elaine |  Awaken
AKTUALIZACE: Přidána anketa.

Už před nějakou dobou jsem psala o plánovaném českém vydání třetího dílu série Abandon, kterou v češtině známe jako "Podsvětí". Třetí a poslední díl se jmenuje Awaken, který Knižní klub rozhodl přeložit jako Láska přemůže i smrt.
Datum vydání: 25.5.2016
Počet stran: 304
Vazba: vázaná (hardback)
A obálka je vážně nádherná. Knižní klub se rozhodl pro americkou obálku a rozhodně nesáhl vedle, nemyslíte? :)


Knížka by vám určitě neměla uniknout, zejména pokud se vám líbily i předchozí díly. :) Četla jsem ji v angličtině a určitě stojí za to. Pokud vás zajímá něco bližšího, můžete si v celém článku přečíst anotaci.

oOo
V třetím dílu knižní řady PODSVĚTÍ se znovu setkáváme s pánem Podsvětí Johnem Haydenem a jeho pozemskou přítelkyní Pierce Olivierovou. Jejich příběh připomíná bájné postavy Háda a Persefonu - se vším napětím i bouřlivostí. Největšími nepřáteli obou milenců jsou kruté Fúrie, bytosti, jejichž jediným cílem je zbavit se pána Podsvětí. Nelehký úděl Pierce a Johna ale komplikují i někteří obyvatelé Ostrova kostí. Kdo z nich je Fúrie a kdo jen obyčejný zločinec? Ostrov kostí není bezpečným místem pro nikoho. Pro Pierce a Johna však není kvůli Fúriím bezpečné už ani Podsvětí, kde v době jejich nepřítomnosti nastávají nevídané změny, teplota stoupá, kolem krouží krvelační krkavci a hromadí se mrtvé duše čekající na spásný přesun do věčného klidu. Co způsobilo tuto nerovnováhu, je záhadou. Poté, co Johnův pokus o vyřešení situace končí tragicky, přebírá Pierce veškerou zodpovědnost za záchranu Podsvětí i celého Ostrova kostí před hrozící zkázou.
Není toho na sedmnáctiletou Pierce trochu moc? Dokáže zvládnout všechny úkoly, které na ni klade její nové postavení?
bux.cz
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Než kniha Awaken dostala svůj oficiální český název, "Láska přemůže i smrt", vystřídala na stránkách Knižního klubu několik potenciálních názvů. Jaký by se nejvíc líbil vám?

"Láska v náručí smrti"
"Lásku nerozdělí ani smrt"
"Láska přemůže i smrt" - název, pod kterým Awaken skutečně vyjde

Komentáře

1 Mimi | 18. dubna 2016 v 22:15 | Reagovat

na záverecný díl se moc tesim :)jsem ráda ze se rozhodli proto tuto obálku , ladí k ostatním :)

2 Elaine | Web | 23. dubna 2016 v 19:27 | Reagovat

Mimi: To je super, snad se ti bude líbit. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.