Obálka a datum vydání nové knihy

14. dubna 2016 v 11:03 | Elaine |  The Boy Is Back
Líbila se vám série počínající knihou The Boy Next Door (kterou v ČR známe jako Jak začíná láska)? Série psaná formou emailů, deníkových záznamů nebo sms se už 18. října 2016 dočká pokračování. Kniha se jmenuje The Boy Is Back. Anotaci na knížku jsem už překládala dříve, ale zkopíruju ji i sem do článku. :)
Vazba: vázaná (hardback), brožovaná (paperback) i ebook
Počet stran: 400
Nakladatelství: William Morrow
Těžko říct, kdy a jestli se kniha dostane do ČR, ale pokud ano, budete informováni. :)
A teď ta slíbená obálka.

Obálka se mi celkem líbí, budí dojem, že to bude pozitivní kniha. :) Akorát mám menší výtku k jedovatosti barvy - stejně jako u několika posledních knih (např. Remembrance nebo americká verze Royal Wedding). Je to trochu nepřirozené. Ale chápu, že chtějí upoutat pozornost.
Jinak v celém článku si můžete přečíst anotaci. :)


oOo
Kvůli skandálu se celebrita Reed Stewart vrací domů na maloměsto k bláznivé rodině a první lásce, kterou tam před lety zanechal. Reed si myslel, že všechny své maloměstské problémy nechal za sebou - včetně zlomeného srdce - když se vykašlal na maličké Bloomville v Indianě, aby zbohatnul jako profesionální golfista. Jediný post na Internetu způsobí, že se všechny ty problémy vrací… a chtějí se mstít.
Becky Flowers miluje život na maloměstě, své podnikání na maloměstě a zejména maloměstskou svatbu, kterou plánuje. Už celé roky nepomyslela na Reeda Stewarta, svého bývalého ze střední školy. Ale díky zprávě, která se rozšíří po celém Internetu, Reed vtrhne zpět do jejího života. Teď se jejich životy obrátily vzhůru nohama a pro ně - a možná i pro celé město Bloomville - se všechno změní, protože se kluk vrátil (The Boy is Back).
megcabot.com
amazon.com
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mimi | 18. dubna 2016 v 22:17 | Reagovat

už se tesim , BBart napsalo ze budou vydávat jen její nové knihy tak doufam ze po této také sáhnou :)

2 Elaine | Web | 23. dubna 2016 v 19:26 | Reagovat

Mimi: Snad ano, vlastně je to pokračování série, kterou už vydali. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.