Bookdepository.com

23. října 2016 v 9:21 | Elaine |  - Tipy na weby -
Koukám, že odkaz na bookdepository.com sice máme v rámci odkazů, ale už na to nemáme samostatný článek, který si bezesporu zaslouží. :)
Co to je, ptáte se? Internetové knihkupectví, kterému jsem už věrná roky, kde neplatíte poštovné a máte super slevu 10%, pokud si knížku objednáte před jejím vydáním. :)
Jestli jsem vás zaujala, čtěte dál.

oOo
Co jsou zač? Je to britský eshop a knihy vám posílají z Gloucesteru.

Za jak dlouho mi dodají knihy? Na stránkách uvádějí 4-8 dní (pracovních dní) pro evropské země a v drtivé většině případů to tak bylo, spíš teda počítejte s těmi osmi dny. Jinak posílají knihy všude možně po světě.

Jak tam můžu platit? Platit můžete kartou nebo přes PayPal.

Fakt neplatím žádné poštovné? Neplatíte. :) Nízká cena je ale vykoupená tím, že se to posílá jako obyčejný dopis/zásilka, kterou nemůžete sledovat.

Kolik tam mají knih od Meg? Asi všechny, které nejsou vyprodané. A je i paráda, že si můžete vybírat hardbacky, paperbacky, obálky z Anglie, z USA, prostě co hrdlo ráčí. :)

Moje zkušenost
Z bookdepository.com si už knihy objednávám roky, odhaduju to tak na 40 knih, možná i víc. Jsem s nimi moc spokojená. Knihy posílají ve vypolstrované obálce (pokud jsou menší), nebo v pevném kartonovém obalu (hlavně hardbacky) a knížky dorazí v dobrém stavu. Hodně využívám té jejich akce, že dávají slevu na knížky, které ještě nevyšly, ušetříte hlavně na těch dražších, třeba naposledy jsem si objednávala v předprodeji hardback knihy a ušetřila jsem padesát korun. Ale pozor, tu akci stáhnou třeba týden nebo deset dní před dnem vydání, tak to neodkládejte na poslední chvíli. :)
Jak jsem už říkala, jak se neplatí poštovné, tak se knihy nesledují - jednou mi kniha nedorazila. A jednou si to vzala menší oklikou po Evropě a dorazila asi o dva týdny později. :D Ale berte to tak, že to jsou jenom výjimky z mé celkově pozitivní zkušenosti.
Jinak e-mailová komunikace s nimi je rychlá a příjemná, když se potřebujete na něco zeptat a podobně.
Ta stránka určitě stojí za omrknutí. :)

bookdepository.com

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.