Allie Finkle 5: Glitter Girls and the Great Fake Out

Meg Cabot čte ukázku z knihy "Glitter Girls and the Great Fake Out"

17. března 2010 v 19:56 | Susannah
Meg Cabot čte z 5. knihy série "Allie Finkle's Rules for Girls", v ČR vyšel první díl pod názvem Allie Finklová: Holčičí pravidla - Stěhujeme se.
Ukázka je anglicky a Meg má na sobě své třpytivé brýle na čtení. Říká, že všechny své brýle má nějak třpytivé, protože se už dávno přišla na to, že aspoň trochu třpytu v životě člověku dodá sílu, obzvlášť na cestě k zlepšení sebevědomí... I když je to prý spíš o tom, co člověk DĚLÁ, když už se třpytí.
Další věci, co Meg o této zrovna vydané knize řekla, se dozvíte tady- tzn. na jejím blogu, v článku, který k vydání napsala.
PS: Video popřípadě tady, mně se v článku třeba vůbec nezobrazuje...

Dnes vychází!

16. března 2010 v 21:07 | Elaine
Dnes, 16. 3. 2010, nakladatelství Scholastic vydává pátou knihu ze série pro děti Allie Finkle's Rules for Girls. Tenhle díl se jmenuje Glitter Girls and the Great Fake Out a těžko říct, kdy to bude v ČR, když nedávno v češtině vyšel první díl.
Nepředpokládám, že si to někdo bude objednávat, ale Shakes.cz nabízí hardback za 419 Kč.

:)

Meg Cabot o "Glitter Girls and the Great Fake Out"

31. října 2009 v 11:10 | Susannah
Allie Finkle's Rules for Girls se dočkává změn. Celá série dostala nový banner, čtvrtý díl už třetí verzi svého banneru, no a 5.díl, který vyjde v březnu 2010 dostal banner a anotaci. To je nálož, co?
Pátý díl se má každopádně jmenovat Glitter Girls and the Great Fake Out a uvnitř článku najdete přeloženou anotaci.
Mimochodem, když u nás za pár měsíců vychází první díl, Allie Finklová: Holčičí Pravidla 1: Stěhujeme se, přemýšlí vůbec někdo z vás o přečtení? Protože já upřímně ne. Je to ostatně knížka pro děti. A i když ji psala Meg, přečtu si ji sama nejdřív se svými dětmi.

Obálka knihy "Glitter Girls and the Great Fake Out"

28. října 2009 v 22:26 | Susannah
Obálka 5. dílu série Allie Finkle's Rules for Girls podrobně...

 
 

Reklama