- Avalon High MOVIE -

Hudba v traileru k Avalon High

14. května 2013 v 1:55 | Elaine
Slyšeli jste už někdy o Two Steps From Hell? :) Možná jste ještě nezaslechli jejich jméno, ale jejich hudbu určitě znáte z trailerů ke Skyfall, Avengers, Narnii nebo Harrymu Potterovi 7. Jo, to složili oni. :D Jejich trailerová hudba je neuvěřitelná, velkolepá, bezkonkurenční. Soundtracky (celou hudbu) k filmům nedělají, specializují se na hudbu do trailerů, to znamená několikaminutové nabušené úžasné skladby. :)
Takže když jsem dnes uslyšela skladbu Earth Rising, byla mi hodně povědomá.
Je z traileru k filmu Avalon High, který jsem si před dvěma lety pustila. Hodněkrát. :D Bohužel už Disney smazalo na YouTube trailer a nenašla jsem žádný v rozumné kvalitě.

Poznámka: Za skladbu do traileru si Two Steps From Hell účtují 5 000 až 10 000 dolarů. :D

Avalonská střední na Youtube

28. února 2011 v 0:04 | Elaine
Našla jsem na Youtube film Avalonská střední s dabingem! (Teď máte jásat. )
Já u filmů obecně nemám moc ráda dabing a dabovaná Allie je hrozná, zbytek se dá přežít. Snad, já se dívala jenom na kousek. Prostě do Youtube vyhledávače napište "Avalonská střední" a dívejte se!

Český trailer "Avalon High"

19. února 2011 v 22:36 | Susannah
Protože měl dneska film Avalonská střední premiéru na českém Disney Channelu, sešla se tu prozatím nejvyšší návštěvnost za den - 143 lidí. Mě to nutilo skoro skákat radostí až ke stropu a Elaine zase spekulovat nad pokaženým počítadlem Top Listu.
Ještě jsem se koukala po webu po českém traileru a konečně jsem byla úspěšná. Bohužel jsem stále nenašla video s hlasem některé z postav, ani v traileru žádná nemluví.
Koukal jste se dnes někdo na film? Jaký byl dabing? Já sama nemám Disney Channel, takže netuším jaký byl výsledek.

Ještě nějaké fotky z filmu "Avalon High"

14. února 2011 v 16:07 | Elaine
Ještě jsem našla nějaké fotky z filmu Avalon High, abych připomněla českou premiéru filmu tento týden na českém Disney Channelu.
:)

Avalon High na českém Disney Channelu

7. února 2011 v 22:56 | Susannah
:)
Ty z vás, které doteď čekaly na český dabing Avalon High a které zároveň mají možnost koukat na český Disney Channel, můžou jásat! 
Disney Channel totiž chystá česky premiérově vysílat Avalonskou střední 19. února 2011 (sobota) od 12:30!
Sama nemám možnost se na film podívat v televizi, alespoň na kousek, ale jsem vážně zvědavá na dabing. Pokud se časem objeví nějaká dabovaná videa i na internetu, určitě vás o ně neochudím.  A jestli se někdo budete koukat na český dabing, neváhejte napsat dojem.
:)
disneychannel.free-life.cz
modoration.com 

Tři videa o natáčení filmu "Avalon High"

18. prosince 2010 v 1:01 | Elaine
Vzpomínáte si na to, jak se na netu objevily videa o natáčení filmu Avalon High, jenom my jsme se na ně nemohli podívat, protože to není dostupný v naší zemi?
No, tak teď už můžeme. Na oficiálních stránkách filmu se ukázala tři nová videa a kupodivu jsou i na Youtube. A jsou celkem kvalitní.

O postavách z Artušovy doby

Zbylé dvě jsou v celém článku.

Čerstvý dojem z filmu "Avalon High"

13. listopadu 2010 v 1:08 | Susannah
Nemůžu uvěřit, tomu, že se mi právě smazal skoro hotový článek.
Začnu znova. Třeba lépe.
Před chvilkou (tak tři vteřiny před začátkem psaní smazaného článku) jsem se dokoukala na film Avalon High. A jsem NADŠENÁ!
A to ačkoli jsem neskutečně zaujatá pro knižní předlohu, měla jsem své pochybnosti a je to film Disney Channelu!
Upřímně slibuju, že zakryju všechny extrémní spoilery, ačkoli všem, co se na film ještě nepodívali, upřímně doporučuju si tenhle článek nečíst, ať si to nezkazíte. Budu se snažit držet témata, neschovávat pointu mezi řádky a neusnout.
:)

Dnes v noci je premiéra Avalon High, film je už ovšem na Youtube

12. listopadu 2010 v 22:20 | Susannah
Je mi úplně hloupý, že se to stalo, na druhou stranu se ovšem na film podívám ráda dřív. Je to tak, film už je celý na internetu. Sama mám teď ke koukání připravených všech 12 částí a od shlédnutí mě "zdržuje" jen tenhle článek.
Pokud byste taky nechtěly čekat a chtěly se na film podívat, stačí jednoduše do vyhledávání na Youtube zadat"Avalon High part" a pak si oklikat všechna čísla. Autorem je 250DisneyChannel. Youtube má nepopiratelnou výhodu legality (nic nestahujete, nic nedáváte k dispozici, ...) a neriskování virů... Zítra, nebo ještě dnes, podle intenzity mých pocitů během nadcházejících desítek minut, sem napíšu nějaký ten pokus o recenzi.
Páni. Celkem se bojim.
Uvidíme, no.
Tady je ještě nově vypuštěný plakát...
Ještě vás chci upozornit, že filmy se z Youtube poměrně rychle i mažou, protože porušují autorská práva. Takže spěchejte, nebo pak hledejte videa od jiných přezdívek, bůhví jak dlouho to bude procházet tentokrát.
:)
youtube.com
megcabot.com

Nové video k filmu Avalon High

8. listopadu 2010 v 16:57 | Elaine
Tohle video jsem našla na oficiálním webu filmu Avalon High, na Youtube zatím nic není. Je tam pár nových scén s Willem a jedna věta, kterou říká Allie.
Video najdete tady. Jakmile vám skončí reklama, hned se spustí tohle video - Meet Will.
:)

Nová videa z filmu "Avalon High" - 2 ukázky, Gregg mluví o filmu a pár nových fotek

4. listopadu 2010 v 19:18 | Susannah
Na první ukázku jsem narazila jen díky stránce brittany-online.org. Ve scéně má Allie vidění přicházejících rytířů a evidentně je to (podle chování Lance a Jen) po tom, co >> je spolu Allie přistihne na oné party<<. A mě to upřímně uklidnilo. Bojím se čím dál tím míň. Hlavně umírám zvědavostí.
AKTUALIZACE a pokračování uvnitř článku.

Avalon High Movie - oficiální web

31. října 2010 v 18:29 | Elaine
Našla jsem stránku o filmu Avalon High, kde najdete wallpapery, podrobnější informace a několik nových věcí, videa na jednom místě (žádná nová, jen pár nových scén) a oddechovou vědomostní hru o králi Artušovi.
Taky jsem tam našla novinku o Milesovi. Teď se ho bojí nejen Susannah, ale i já.
:)

Nový trailer Avalon High

27. října 2010 v 22:33 | Susannah
Tršoku poupravený trailer, nic světoborného.
Pár nových záběrů...

16 dalších fotek z filmu "Avalon High"

27. října 2010 v 22:24 | Susannah
Mám dvě zprávy. Dobrou a hroznou.
Dobrá je, že fotky se rojí pořád nové a do 12. listopadu jich bude určitě ještě víc. Ta špatná je fakt, že na internetu jsou další oficiální videa od Disney Channelu o natáčení, ale nedá se k nim dostat, protože jejich přehrávání není povoleno pro zemi, kde se nacházím, jak píše Youtube. No, tak snad se ještě někde objeví neoficiálně. Jsem oficiálně uražená na Disney Channel.
:)

2 videa k filmu "Avalon High" a spousta nových fotek včetně screencaps z traileru

22. října 2010 v 19:46 | Susannah
Nemůžu uvěřit rychlosti přívalu novinek.
Uvnitř článku najdete jedno oficiální Disney Channel video o natáčení s novými záběry a krátkými rozhovory s herci, další video se spoustou nových fotek a bohužel komentáři mnou nesnášené moderátorky ClevverTV z Youtube.com a konečně samotné fotky (ovšem ne ty z videa).
:)

Nové promo fotky Avalon High, kvalitnější trailer a konečně datum premiéry filmu!

14. října 2010 v 21:40 | Susannah
Je to tady. Disney Channel se konečně rozhoupal zveřejnit osudný den, kdy bude do světa vypuštěn film Avalon High.
Těšte se 12. listopadu 2010 (pátek). Ani ne měsíc! (Sice nevím, jak se to bude vysílat na českém Disney Channelu, ale takový torrent se už třináctého určitě dát sehnat bude.
:)
Všechny nové fotky a trailer najdete uvnitř článku.

Teorie o filmu Avalon High podle nového traileru

8. října 2010 v 21:40 | Susannah
Už od včerejška jsem se na nový trailer chtěla podívat pořádně. Pár věcí mi tam připadalo zvláštních a neměla jsem dost času. Když jsem se dneska mrkla pořádně, něco mě trochu vyděsilo, překvapilo a potřebuju se o to podělit a zjistit, co si o tom myslíte vy ostatní.
Teorie se týkají například údělu role Milese neboli Joeyho Pollariho a scény boje Marca s Willem.
V článku jsem zakryla spoilery (>><<), abyste si kdyžtak nezkazily koukání se na film, když třeba neznáte předlohu a nechystáte si ji v dohledné době číst, nebo se prostě chcete nechat překvapit filmem. Zakrývala bych víc, i tak je toho dost venku a zakryté jsou jen základní velké spoilery.
Můžete se tak jen podívat na fotky záběrů, které vám možná unikly...
VŠE JE OVŠEM VYSOCE SPOILEROIDNÍ, TAKŽE SI TO ZVAŽTE SAMI.
:)

Nový a pořádný trailer filmu AVALON HIGH

7. října 2010 v 17:17 | Susannah
Zatím jsem se na trailer zběžně podívala jen jednou... A zatím mi to připadá spíš jako trailer na fantasy, než jako na příběh o reinkarnaci krále Artuše, která žije normální život.
Ale užírám se zvědavostí na film.
I když pořád nejsem nadšená.
Trailer má celou minutu a 46 vteřin! Spousta nových záběrů, hlášek a konečně pohledy na více postav v akci.
A jak se trailer líbí vám?

Nové fotky Brittany Robertson a Gregga Sulkina

3. října 2010 v 19:14 | Susannah
Ob pár dnů chodím na web brittany-online.org (neoficiální stránka o B. Robertson), jestli se tam neobjeví nějaké novinky o Avalon High. Tentokrát jsem narazila "jen" na fotky ze srpnového Disney večírku. Ale na druhou stranu si můžete obsazení dvou hlavních rolí filmu prohlédnout prakticky ze všech stran...
Celou galerii s fotkami najdete tady.
Moc se mi líbí barva těch šatů.
:)
brittany-online.org

Avalon High rozhovor Clevver TV s Greggem Suklinem

28. září 2010 v 17:03 | Susannah
Rozhovor se měl na youtube objevit už před dvěma týdny, ale nakonec se objevil až včera (kontrolovala jsem skoro denně od slíbeného data ). Gregga zpovídají dvě moderátorky Clevver TV právě o Avalon High. Pro nás zajímavé úseky jsem taky přeložila do češtiny uvnitř článku.
Nejzajímavější informací ovšem je přibližné datum premiéry, listopad 2010. Což docela sedí, když se pořád všude objevovalo, že v pozdním podzimu. Na konci videa ještě slíbili další Avalon High videa, tak jsem zvědavá, s čím ještě přijdou.
(Nelíbí se mi styl Greggovy řeči a nelíbí se mi jeho přízvuk, ale pro vás jsem to během překádání překousla. )

Kratičké preview filmu Avalon High

11. září 2010 v 19:22 | Susannah
Chápu, že nadpis vás nadchl, mě taky nápis u videa nadchl, když jsem ho našla...
Nečekejte ovšem nic extra.
Upřímně doufám, že Disney Channel nedal do preview to nejlepší, protože pak by film stál za nic.
Uvidíte skoro čtyřicet vteřin. Můžete to brát jako podprůměrný trailer.
Uvidíte i logo filmu. Konečně filmová verze nápisu Avalon High. Je tam jen na chvilku, hledejte vlevo... Video obsahuje i záběry scén v plné zbroji. Uslyšíte i pár vět od Lance (Christopher Tavarez), Willa (Gregg Sulkin) a Allie (Brittany Robertson).
Uvnitř článku máte překlad a pár mých poznámek k videu...

Clevver TV video o filmu Avalon High

9. září 2010 v 23:02 | Susannah
:)
Na brittany-online.org (oficiální stránka Brittany Robertson hrající Allie Pennington neboli Elaine Harrison) jsem narazila na včerejší reportáž internetové televize Clevver o Avalon High.
Uvnitř článku najdete i překlad... ;)
(Jinak jde jen o slečnu mluvící o filmu a hlavně o Greggovi Sulkinovi - ale i dost dobře, až na jeden detail.)

Christopher Tavarez mluví o Avalon High

4. září 2010 v 11:23 | Elaine
:)
Našla jsem rozhovor s Christopherem Tavarezem, který ve filmu Avalon High hraje Lance. Trochu jsem ho zkrátila a přeložila jsem jenom věci, které nás zajímají. Je tam pár zajímavých detailů z natáčení a tak.

Fotky místa, kde se částečně natáčel film Avalon High

3. září 2010 v 16:47 | Elaine
Dozvěděla jsem se, že část filmu Avalon High se natáčela na Bethells Beach - pláži na severu Severního ostrova Nového Zélandu. Je asi 30 kilometrů severozápadně od Aucklandu. Leží u ústí řeky Waitakere do Tasmánského moře.
Wikipedie ještě dodává, že na té pláži točili sekvence s bitvou. S válečníky v plné zbroji. Já bych tomu i věřila, vždyť ve třetích mangách je něco podobného, >>když Will a ostatní hrají fotbalový zápas a jakoby paralelně se odehrává bitva<<. Ale stejně se bojím, co Disney provedlo.
Jinak jméno té pláže jsem našla i jinde, takže to bude pravda.
Takhle to tam vypadá...
:)

Avalon High - Tak to bude Allie...

10. srpna 2010 v 11:56 | Elaine
Meg ve svém posledním deníkovém zápise upozorňuje na první oficiální fotky k filmu Avalon High a píše k tomu komentář:

... A ano! Allie (Britt Robertson) je blondýna! A její jméno je opravdu Allie, ne Ellie! Ale slibuju, že je k tomu dobrý důvod (a bude se vám to moc líbit). Zjistíte to, až se podíváte na film.

Jsem docela zvědavá na ten důvod a jsem ráda, že Meg skončila všechny ty dohady. Premiéra bude někdy na podzim nebo koncem roku.
:)

První oficiální promo fotky k filmu "Avalon High"

4. srpna 2010 v 1:23 | Susannah
Včera asi v deset večer našeho času upozornila Meg Cabot přes facebook na článek s prvními fotkami k filmu, které byly do světa vypuštěny bez větších okolků 30. července.
No a když jsem to (v posteli a naprosto vyčerpaná) zjistila, okamžitě jsem letěla překládat, zmenšovat fotky a tak podobně. Navíc mi mobil ty fotky ukazoval daleko hůř.
A jsem VELMI příjemně překvapena ne-Disneyovským stylem.
Komentář Meg Cabot: "První propagační fotky z filmu Avalon High! Netuším o tom nic víc než vy, Ale strašně se mi to líbí."
:)

Společné fotky Brittany Robertson (Allie/Ellie/Elaine) a Gregga Sulkina (Willa)

29. července 2010 v 23:03 | Susannah
Náhodou jsem na tyhle fotky narazila a musím říct, že je zajímavé vidět stát je spolu, protože si tak můžeme udělat lepší obrázek o jejich souhře jako ústředního páru chystaného filmu Avalon High.
Fotografie byly pořízeny během 37. výročního předávání cen Emmy 27. června 2010.
:)
:)
:)
Co myslíte, sluší jim to spolu?
Mě minimálně příjemně překvapilo, že Gregg Sulkin je vyšší.
brittany-online.org

Gregg Sulkin opět promluvil o filmu Avalon High (7. července)

16. července 2010 v 22:06 | Susannah
Gregg byl opět zpovídán a zmínil se o chystaném filmu Avalon High.
Náhodou mně to, co řekl, připadá celkem povzbudivé, ačkoli to můžou být jen řeči... I tak. Zvýrazním v překladu uvnitř článku těch pár slov, co mě potěšilo nejvíc.

Gregg Sulkin o filmu AVALON HIGH

11. července 2010 v 18:44 | Susannah
Video visí na internetu už od 23.6. Před pár dny na něj přes facebook odkázala Meg Cabot, díky čemuž jsem se k němu dostala já a teď i vy.
V překladu uvnitř článku jsem vynechala velmi nepodstatné informace a soustředila se hlavně na ty o nedávno dotočeném filmu Avalon High, jak už vás informovala Elaine. :)
Mimochodem se mi ten kluk vůbec nelíbí. Will nemá vypadat jako takový ucho! Navíc mluví hrozně nesouvisle, takže jsem i vynechávala všechna uhm a you know, což mi jako podstatná informace snad ani v jednom jediném případě nepřišlo. Nelíbí se mi. Na film jsem zvědavá, ale vážně se děsim.

Skončilo natáčení filmu "Avalon High"

30. června 2010 v 17:47 | Elaine
Podle twitteru Gregga Sulkina, představitele Willa ve filmu Avalon High, (a ano, jsem si docela jistá, že je to jeho pravý twitter) byl poslední natáčecí den 3. června. Natáčení trvalo na Novém Zélandu dva měsíce.
Premiéra filmu by měla být někdy na podzim na Disney Channelu.
:)

Další herci ve filmu "Avalon High"

27. června 2010 v 0:06 | Elaine
Natáčení filmu na motivy knihy Avalon High od Meg Cabot už začalo na Novém Zélandu a web imdb.com se s námi podělil o jména dalších herců.
;)

Znovupřejmenování hlavní postavy filmu "Avalon High"

24. května 2010 v 19:23 | Susannah
Hlavní hrdinka filmu Avalon High byla opět přejmenována.
Už jsme sem psaly hodně článků a skoro v každém jsme přinášely informace o tom, že hrdinka je Allie, nebo zase Ellie. No, nyní je zase Ellie.
Všechno se ale může ještě měnit, protože to třeba není oficiální, ačkoli to je na imdb.com. Uvidíme. Všude po internetu jsem doteď narážela jak na Allie, tak na Ellie, takže je to opravdu velmi nejasné. Minimálně se to dozvíme v září, kdy má mít film premiéru na Disney Channel (imdb.com neuvádí datum, ale doteď se mluvilo o září).
:)
imdb.com

Další herec z "Avalon High Movie"

24. května 2010 v 17:12 | Elaine
Dívala jsem se na profil filmu Avalon High na imdb.com a objevilo se tam nové jméno a nová postava. Film se už začal natáčet na Novém Zélandě.
Anthony Ingruber získal postavu Seana. Je to vymyšlená postava pro film, bude to Willův spoluhráč ve fotbalovém týmu. (Americký fotbal je něco na způsob rugby.)
Je mu 20 let a je to jeho první významnější role. Jinými slovy řečeno ho nikdo nezná a před kamerou skoro nestál.
Takhle vypadá (na Facebooku je všechno):
:)

:)

"Je jasné z obsazení a týmu velkého kalibru, který sestavili, že Disney směřuje k něčemu velice jedinečnému a jsem poctěný, že můžu být jeho součástí," řekl Anthony.
Nic proti nováčkům, každý musí někdy (a nebo ne) prorazit...

Záběry z dnešního natáčení filmu "Avalon High"

9. května 2010 v 18:03 | Susannah
Když jsem na ně na Yutube narazila, celkem mě to překvapilo. Nečekejte extra kvalitu... Jde o tři videa z natáčení, které dnes pořídila jedna komparzistka. Aspoň je tam vidět trocha exteriéru filmu. A pořád jsem nepochopila, proč se natáčí na Novém Zélandu.
Našla jsem i pár fotek z místa, kde se natáčí...
Na téhle fotce můžete vidět nekvalitní záběr nápisu Avalon High School. Páni, vážně jsem zvědavá, co z toho všeho nakonec bude.
:)

Další pevně obsazení herci filmu "Avalon High"

5. května 2010 v 17:52 | Elaine
Susannah před dvěma dny psala o hercích z filmu Avalon High. Přidělená byla jenom hlavní role. Teď víme už o konkrétních rolích dalších herců.
;)

První pevně obsazení herci do nového filmu "Avalon High"

3. května 2010 v 18:53 | Susannah
Ano, konečně se objevily články o obsazení filmu Avalon High, který se právě natáčí na Novém Zélandu (i když upřímně nechápu, proč se střední škola v Americe natáčí v krajině Středozemě, ale ok, hlavně, že se točí ) díky Disney Channelu.
Uvnitř článku najdete potvrzené herce filmu, ačkoli u většiny se neví, koho hrají. Můžete tipovat v komentářích, ale brzy se určitě dozvíme i jak to nakonec je, protože teď bude až do podzimu, kdy bude mít film televizní premiéru, informací jedině přibývat.
Později dopřeložím články, ze kterých jsem čerpala, ale teď se jdu vrhnout na další článek!
;)

1. potenciální herec filmu "Avalon High"

1. května 2010 v 12:08 | Susannah
Obsazení Joeyho Pollariho je jen údajné, jsou to klepy a nic není oficiálně potvrzené.
:)
Joeymu bude za pár dní 16 let, zatím hrál ve dvou různých projektech (film + 1 epizoda jednoho seriálu) a jeho obsazení v Avalon High je prozatím (díky bohu) nejisté.
Uvnitř článku najdete jeho fotky a video z filmu Skyrunners, ze kterého je i většina fotek.

Další Avalon High Audition video

25. dubna 2010 v 19:11 | Susannah
Tohle video se na Youtube objevilo už poměrně dávno. Vážně jsem zvědavá na chvíli, kdy bude známý oficiální obsazení. :)
Tahle dívka v něm podle mě nebude, ale pořád se na ni můžete mrknout uvnitř článku.
Pro ty, kdo nejsou v obraze: Disney Channel právě natáčí film podle knihy "Avalon High". V televizi, aspoň americké, bude na podzim, natáčet se má, myslím, teď v dubnu a květnu.
:)

Novinky o 'Avalon High' Movie

6. dubna 2010 v 0:09 | Elaine
Po delší době něco nového o filmu!
Disney Channel už začal s konkurzy na Avalon High. Natáčet se bude na Novém Zélandu a začne se na konci dubna nebo na začátku května. Režisérem bude Stuart Gillard, kterého asi neznáte, natočil třeba nějaké díly k Charmed, One Three Hill nebo Beverly Hills 90210. Scénář napsala Julie Sherman Wolfe.
To je zatím vše, co víme. Překvapilo mě, že se začne s natáčením tak brzo... ale ten film má být na Disney Channelu na podzim, takže se asi není čemu divit. Snad vyberou dobré herce.
:)

Další video na casting filmu "Avalon High"

12. března 2010 v 22:50 | Susannah
Na youtube se objevilo další video, kde se někdo uchází o roli ve filmu Avalon High, který bude na motivy stejnojmenné novely Meg Cabot natáčet Disney Channel. Tentokrát je ve videu dívka, která je znalá předlohy a dokonce nemá scénář, ale používá jen slova Meg Cabot z knihy. Dokonce říká, že bude ráda za jakoukoli roli. Její výkon posuďte sami, ale já jí fandím už jen z důvodů společného zájmu o předlohu. Aspoň nějakou mini roli...
(I když na Allie se mi nehodí a herecký výkon mi nepřipadá extrémně povedený. Taktně řečeno. Ale zná předlohu! )


Videa na casting pro film "Avalon High"

5. března 2010 v 9:21 | Susannah
Teď se mi vážně hodně špatně vymýšlel nadpis... Jde o videa, kde herci čtou ze scénáře, ano uvnitř článku uslyšíte scénář, podle kterého film natáčí. Skoro se mi nechce věřit, že je to vážně už vážně. Každopádně jeden kluk se uchází o roli Lance a tři dívky o roli Allie. Už je prakticky jisté, že Allie nebyl překlep z Ellie. Což mě mrzí... Je to pitomý, ale asi to jde hercům líp do pusy, a proto nejspíš nebude Elaine. Uvidíme, třeba se to ještě změní.
Podívejte se na videa a těšte se na to, že teď už budou do chvíle natáčení nejspíš jen přibývat další a další.

Videa "Avalon High" od fanoušků

4. března 2010 v 21:27 | Susannah
Těch videí je spousta, pár jsem jich vybrala a najdete je uvnitř článku. Nejlepší je číslo 5, ale netýká se filmu.

Novinky o filmu AVALON HIGH

4. března 2010 v 12:06 | Susannah
Ano, čtete správně.
Práva už Meg prodala dávno a tradovalo se, že se natáčení ujme Disney Channel, ale tentokrát už je všechno potvrzené a film byl měl běžet na Disney Channel v premiéře někdy na podzim 2010. Ozvalo se docela dost protestů z řad čtenářek knižní předlohy Avalon High, protože se bojí, že Disney z toho udělá totální patlaninu. Na což se každopádně musíme připravit, protože nové filmy od DC už patlaniny bývají. I když uvidíme...
 
 

Reklama