Boy Meets Girl

Dojem ze čtení knihy "Jak neztratit lásku"

10. listopadu 2012 v 18:31 | Elaine
Před pár dny vyšel český překlad knihy Boy Meets Girl - "Jak neztratit lásku". Je to už delší doba, co jsem ji četla v originále a dost jsem si ji oblíbila. :) Takže jsem využila záminky v podobě nového překladu a dala jsem si pauzu během zpracovávání maturitních otázek. :D

Nedávno vyšlo!

4. listopadu 2012 v 11:10 | Susannah
Před několika dny vyšel česky druhý díl série Boy Series, jejíž první díl v ČR vyšel pod názvem "Jak začíná láska." Volné pokračování prvního dílu vyšlo anglicky pod názvem Boy Meets Girls a česky byl vydán jako "Jak neztratit lásku." Sama jsem knihu nečetla, ale odcituju dojem Elaine, abyste si mohly udělat představu: Tuhle knihu mám moc ráda. Je to hezká knížka příjemná na čtení, ale nic víc od ní nečekejte. Je taková lehká, letní, celkem zábavná.
Pokud se chcete o sérii dozvědět víc, najdete vše tady.
-
Cena: 249,-
Počet stran: 352
Vazba: Vázaná
Datum vydání: 31. 10. 2012
Nakladatelství: BB Art
Překlad: Eva Pavelčíková (její první překlad knihy Meg Cabot)
-
Pokud si chcete rozšířit svou sbírku knih o tenhle přírůstek, hledejte v obchodech tuhle obálku:
-
-
bux.cz
bbart.cz

"Jak neztratit lásku" (Boy Meets Girl) - česká obálka a anotace

29. května 2012 v 20:18 | Elaine
V říjnu 2012 v Česku vyjde druhý díl Boys Series - Jak neztratit lásku. Je to volné pokračování knihy Jak začíná láska (The Boy Next Door). Volným pokračováním rozumějte nové hlavní postavy, nová zápletka, původní prostředí magazínu NY Journal, plus se sem tam objeví nějaké postavy z prvního dílu.
Tuhle knihu mám moc ráda. Je to hezká knížka příjemná na čtení, ale nic víc od ní nečekejte. Je taková lehká, letní, celkem zábavná.
Nakladatelství BBArt mi ale udělalo radost tím, že použili původní americkou obálku, která se podle mě jednoduchostí a růžovou barvou dobře hodí. :)
Je to román pro dospělé, ale podle mě to můžete klidně od nějakých třinácti čtrnácti číst, nemyslím, že vám to něco udělá. ;)
Až se dozvíme přesné datum vydání, budeme vás včas informovat. :)

Obálky druhého dílu série "The Boy Series" ve světě

19. května 2010 v 16:25 | Susannah
Už dlouho tady nebyl obálkový článek, a tak je tu jeden právě teď. =) Tentokrát jde o druhý díl série The Boy Series s názvem Boy Meets Girl.
AKTUALIZACE: 10. ledna 2011  
:)

Meg Cabot o "Boy Meets Girl"

31. ledna 2010 v 15:45 | Elaine
Boys Meets Girl je druhou knihou z Boys Series. Anotace je z Megina webu. Na Slovensku tahle kniha vyšla pod názvem "Keď preskočí iskra".
 
 

Reklama