- Designy -

Úprava vzhledu

9. června 2012 v 1:03 | Susannah
Chystala jsem se k tomu poměrně dlouho, ale konečně jsem upravila vzhled tohohle blogu. Menu bylo příliš úzké, plus máme většinou v článcích kvanta textu a v menší šířce vypadal daleko delší a byl i méně přehledný. Rozdíl v šířce stránky je asi 50 pixelů, takže příliš nebije do očí. Nicméně už dlouho mě deptala Důležitá data, protože délkou jednotlivých názvů se kolikrát jedna položka protáhla přes tři řádky.
Je to trošku nezvyk, ale to za chvíli přejde, nebojte.
Menší problém je akorát v tom, že odteď už nebudu moct použít žádná stará záhlaví a vždycky si už budu muset udělat čas na udělání nového... :D Dopředu se tudíž omlouvám za pravděpodobné situace, kdy bude na jaře ještě v záhlaví zima.
Z nostalgie sem dávám úplně první verzi tohohle konceptu záhlaví, kterého se držím už neuvěřitelné čtyři roky. :) Miluju toho mini motýlka na "o". Kolikrát jsem se o něco podobného pokoušela a nikdy to nevyšlo tak dobře.
Mimochodem nové - a širší - záhlaví je na téma jedné z knih. ;)
Bála jsem se zkoušet si tenhle nový vzhled nastavit za plného provozu, takže teď padám únavou. Ale mám fakt radost, že jsem to konečně nastavila. (Plus prokrastinace s Photoshopem je během zkouškového víc než vítaná.)

Kdo z vás už viděl sníh?

24. listopadu 2010 v 13:31 | Susannah
Já dneska viděla sníh dokonce i tady v Praze a to už je vzhledem k její maximální nadmořské výšce (399 m n. m.) co říct. Zatím tady (bohužel) není bílo, ale pokud vím, tak na nejednom místě v České republice už sněží a o víkendu se snad na Liberecku očekávají vyloženě závěje.
Závidím těm z vás, kterých se to týká. :)
Kdo sníh ještě neviděl, koukal se buď málo anebo má stejnou smůlu jako já, tudíž že u něj moc nesněží. Upřímně doufám, že bude zase pořádná zima. A pro ty z vás, kterým sníh unikl, se ode dneška bude objevovat aspoň tady v novém zimně laděném záhlaví.
Omlouvám se za svou pragocentričnost, že jsem ho měla potřebu sem nastavit podle svého rodného města. Výmluvou je, že za měsíc jsou Vánoce! A já upřímně nemám přichystaný ani jeden dárek. Co vy?
:)
Věřte, že tohle letos není poslední sněhový článek.
Druhý je blíž, než si myslíte. ;)

Speciální Avalon High design

29. srpna 2010 v 23:46 | Susannah
Už od oznámení začátku natáčení filmu Avalon High jsem si vymyslela, že sem budu muset určitě dát tématický design. Tohle záhlaví se mi cca od té doby válelo v počítači a dnes jsem ho konečně nastavila sem na blog.
Film bude mít podle nejnovějších zpráv premiéru v listopadu. Více o filmu si můžete přečíst tady, víc o knižní sérii, která inspirovala Disney Channel k natočení filmu, zase tady.
;)

Přišlo jaro, přišlo nové záhlaví

31. března 2010 v 21:34 | Susannah
Po prosincové záhlaví pravidelně obměňující mánii jsem nastavila nové záhlaví, ještě trochu zimní. Nijak jsem to tady nekomentovala, aspoň myslím, ale líbilo se mi moc.
:)
No a když teď začalo jaro (můj pravidelný ukazatel jara = alergie + letní čas ), logicky to tady muselo už úplně rozmrznout.
:)
Pár v záhlaví se mi moc líbí. Určitě ho zase za čas změním a použiju trošku jiný, ale momentálně tady chci tenhle. Se zimním stylem se mi loučí těžko, ale aspoň to znamená, že se blíží letní prázdniny, no ne?

Prosincové designové šílenství

29. listopadu 2009 v 19:35 | Susannah

Většina z vás asi ví, že dneska je první adventní neděle.
Za ani ne týden je Mikuláš.
A za 25 dní Štědrý den.
A u nás na blogu taky začíná advent.
Protože jsem se rozhodla, že od teď budou všechna záhlaví tady silně sezónní. Teď během prosince se budou měnit každou adventní neděli, na Štědrý den a na Silvestra.
Tudíž se máte na co těšit, protože mě baví hrátky s Photoshopem.
Nedávno jsem taky aktualizovala jména v záhlaví. Mimo jiné jsem tam přidala i knihu Pants on Fire a její postavy.
Každopádně doufám, že se vám můj nápad s designy líbí. Do tohohle článku potom postupně přihodím další náhledy nových verzí záhlaví tohoto měsíce, aby o ně někdo, kdo sem chodí nepravidelně, nepřišel.
Tak tady je záhlaví číslo 1, 29. listopadu 2009:

Designy Blogu

31. května 2008 v 11:10 | Susannah
Řekla jsem si, že si tady udělám archív dosavadních designů blogu... Dodnes vystřídal blog už 9 záhlaví a myslím, že asi 7 designů.
Dneska ráno jsem sem hodila nový design a jsem s ním spokojená. Je modrej a konečně mi na něm nic nevadí.
Pokud si chcete prohlédnout dosavadní designy a vůbec návrhy na ně, otevřte si článek.
 
 

Reklama