Every Girl's Dream

Mediátorská povídka napsaná Meg Cabot

29. června 2008 v 16:17 | Susannah
:)Už dost dlouho jsem na oficiálních stránkách Meg pokukovala po příběhu, který napsala. Jde o povídku, kde je i Suze i Jesse.
Já už ji četla, ale nikdy jsem se nedokopala do toho, abych ji komplet celou přeložila. Dneska jo. A jsem na sebe pyšná - ve Wordu má 4 a půl stránky.
Každopádně - uvnitř článku najdete i krátký text, kterým Meg povídku na svých stránkách uvedla a taky slibovanou povídku.
Určitě si ji přečtěte, protože vážně stojí za to. A i kdybyste Mediátora nikdy nečetli, takhle si ho aspoň přečíst určitě budete chtít.
A i když nakonec nedávám žádnou anketu, protože by musela mít hrozně moc možných odpovědí, napište mi do komentářů, jak se vám ta povídka líbila. I kdybyste tam našli nějaké gramatické chyby, nebo tak... Budu jenom ráda. Jsem jenom amatér, takže to berte s rezervou.
AKTUALIZACE (20.2.09): Právě jsem povídku přepsala. Včera jsem si ji po sobě četla a vážně to bylo strašný, takže jsem se na to prostě dneska vrhla. Zabralo to jenom chvilku, ale výsledek je (aspoň podle mě) dost znát.
AKTUALIZACE (7.1.12): Tak kolikrát ještě asi budu tohle přepisovat, co myslíte?
 
 

Reklama