- Fan Videa -

Mediátor fan-videa

14. srpna 2012 v 18:45 | Susannah
Už je to celkem dost let, co jsem sem naposled dávala různá fanouškovská videa ke knihám od Meg Cabot. Nedávno přibyla kupa fan-trailerů k Underoworld, ale u jedné série je číslo stabilně nejvyšší. Mluvím samozřejmě o Mediátorovi.
Vybrala jsem z hory videí na Youtube čtyři (včetně dvou, co se objevily ve starém článku), tyhle čtyři jsem přeložila a najdete je uvnitř článku. U každého z nich mě něco zaujalo, proto jsem vybrala právě tahle.
Hlavním hřebem programu je ovšem trailer nevytvořený až za oceáném, nýbrž takový, který vytvořila rovnou jedna z našich návštěvnic, kterou jste tu dost možná někdy už zahlédly. :)
Nevím jak jste na tom s teoretickým výběrem obsazení čehokoli, co by se kdy s Mediátorem mohlo natočit, ale herci použití v jednotlivých videích tuhle otázku znovu otevírají. Sama obsazení nějak neřeším, během čtení si vyberu a obsazení filmu spíš kritizuju, než vybírám jiné, ale stejně - máte samy nějaké favority do rolí?
-
-

Mediátor

26. dubna 2008 v 10:21 | Susannah
Na Youtube jsem našla tohle Fan video na Mediátora. Je moc povedené. Je tam i text... Jde o video k prvnímu dílu medítora "Krajina plná stínů" (anglicky: Shadowland).

Kdybyste někdo chtěl, abych vám ten text přeložila, napište do komentářů... Přijde mi zbytečný dělat to sama, když většina lidí anglicky umí. Kdyby něco - klidně ale napište.

A tady je další video. Opět s anglickým textem... Kdyžtak napište.


A ještě jedno video...
Z názorem té holky se naprosto ztotožňuju.

FanVideo - Mia a Michael

23. února 2008 v 11:05 | Susannah
Takže, na Youtube jsem našla video, které je o Mie a Michaelovi.
Jde o video, které se prakticky netýká knížek, protože je pouze sestříhané z dvou filmů, které už vyšly.
Meg Cabot prohlásila, že nic, co se stalo ve filmech se nestane ve skutečnosti, takže by to mohlo znamenat i to, že Mia a Michael se k sobě zase vrátí. V devítce nebo v desítce. Já v to teda doufám a Džejpí je podle mě hroznej. :-D Já chci zpátky Michaela!
A to jsem trochu odbočila, co? O:) Takže holka, co to video udělala k němu napsala i příběh, který jsem vám do článku přeložila a pod ním máte video. Mně se teda líbí i příběh i video. :)
 
 

Reklama