::: Fotky fanoušků :::

Současný stav knih od Meg Cabot v Luxoru

24. října 2016 v 19:49 | Elaine
Tak jsem byla zas před pár dny v Luxoru na Václaváku a říkala jsem si, že článek s fotkami z knihkupectví tu už dlouho nebyl. A určitě rozklikněte celý článek, několik knih je v mimořádné akci, že je dávají skoro zadarmo. :D

1. Jak dokázat lásku, dvě nejnovější knihy o Heather Wells a dva poslední díly trilogie Abandon (nebo Mezi láskou a smrtí, chcete-li). Četli jste něco z toho? :) Jinak tahle polička patří do sekce "Romány pro ženy", i když Abandon by měl asi patřit jinam.

"Navždy Princeznou" konečně v obchodech

13. prosince 2011 v 18:24 | Susannah
Ode dneška jsou knihy Navždy Princeznou skutečně v knihkupectvích.
Svoji jsem koupila v Luxoru na Václavském náměstí kolem půl druhé dnes odpoledne a měli je i v Palladiu. Každopádně podle komentářů u minulého článku: knížky ještě nejsou všude, ale na některých místech ano.
Velký Luxor na Václaváku mi přijde jako dobrý ukazatel dostupnosti. Úžasný
Fotky nejsou extra kvalitní, fotila jsem to mobilem... Knížka naživo nevypadá vůbec špatně, narozdíl od fotek obálky samotné, ty barvy jsou sytější. Sice to bohužel nesouvisí s maturitním ročníkem, ani ničím jiným, ale zase můžem být rády, že vydání pasuje k předchozím dílům vším včetně korunky. Má nejvíc stránek a prozměnu je na hřbetu knihy "princezna" odlišena nejen kapitálkami, ale i barvou, jak to bylo naposled u Místo pro Princeznu (2. díl). Líbí se mi. Nakonec překvapivě ano. Nevinný
1.: Luxor na Václaváku. Kniha zatím nebyla v novinkách u pokladen v přízemí, ale zato byla mezi dívčími knihami u knih pro děti a dospívající. Měli jich pěknou sadu. Akorát musím říct, že obálky některých z nich byly mírně poškozené. Ne všechny.

Podělíte se?

16. ledna 2011 v 19:01 | Susannah
Mrzí mě, že se můj velkolepý nápad nepovedl. Tedy sesbírání fotek knih vás, které navštivujete náš blog a máte rády Meg, a jeden výsledný super článek s vašimi příspěvky.
Pokud jste na to někdo třeba zapomněl, nebo o tom ani nevěděl, prodlužuju termín zaslání fotek do půlnoci příští sobotu 22. ledna.
A o co vlastně jde?
Já a Elaine jsme si řekly, že bychom po letech s našimi sbírkami rády viděly i sbírky ostatních čtenářek. Třeba nám to ještě vyjde.  Naděje umírá poslední a za pokus nic nedáme, když na to půjdu pěkně řečnicky. 
Pokud jste ochotné se zúčastnit, přečtete si tenhle článek, vyfoťte své sbírky a zašlete mi je na e-mail meg-cabot-books@seznam.cz, a jako bonus a nalákání dalších účastnic připojte do mailů i adresy na své blogy, zahrnu je do potenciálního článku a vy tak získáte návštěvníky.  
Děkuju Mimi a Nessie, které své sbírky i bez úplatků poslaly. 
Pokud se ani teď nezadaří ulovit další z vás, tak zahrnu fotky těchto dvou slečen do následujícího článku fotek fanoušků, kde budou prostě opět převažovat fotky z Flickeru, DeviantARTu, Facebooku a oficiálního fóra na webu Meg Cabot. Ale vaše bych viděla radši. 
:)

Podělte se o své sbírky knih, autogramů a klidně něčeho dalšího od Meg Cabot

30. prosince 2010 v 22:18 | Susannah
:)
Zdravím všechny pravidelné i nepravidelné návštěvníky našeho blogu.
S různými časovými odstupy vám tu spolu s Elaine ukazujeme naše sbírky knih od Meg Cabot a řekly jsme si, že bychom rády viděly i ty vaše.
Ať už máte doma knihu jednu, pět, nebo rovnou dvacet - proč se o svou zálibu nepodělit?
Nemáte třeba autogram od Meg, či jste se s ní rovnou sami setkali?
Vlastníte DVD filmů, na kterých se Meg Cabot nějak podílela?
Najdete si pět minut, během kterých použijete svůj foťák a následně pošlete svá díla na danou mailovou adresu?
Nic by nám neudělalo větší radost.
Pokud nejste nijak zásadně proti uveřejnění fotek tady na blogu a máte sdílnou náladu, pošlete mi vaše vyfocené sbírky na mail meg-cabot-books@seznam.cz do pátku 14. ledna 2011.
Nezapomeňte připsat přezdívku, věk a adresu svého blogu, pokud nějaký máte. Fantazii meze klást nechci, a tak můžete třeba sepsat, jak jste se k Meg Cabot dostaly, nebo proč vás právě ona jako autorka baví. Koneckonců můžete třeba jen něco napsat, pokud máte nějaké důvody nefotit. S otevřenou náručí uvítáme i vaše případné FanArty. Samozřejmě pod podmínkou, že budete autory všech poslaných prací.
Kdybyste se chystali být kreativní a neměli nápad, nabízím určitou inspiraci...
  • Fotografie fanoušků: I., II.
  • Mediátorské FanArty: )X(
  • Články s fotkami knih Elaine: I., II.
  • Moje články s mou sbírkou: I., II., III. + autogram
Upřímně doufám, že se vás ozve aspoň pět, aby měl výsledný článek nějaký smysl... Každopádně by se tu vše objevilo v sobotu 15. ledna 2011, alespoň za účasti minimálně 3 lidí.

Knihy od Meg Cabot v britských knihkupectvích

18. září 2010 v 17:38 | Elaine
Tenhle týden jsem byla se školou ve Skotsku a Anglii. Vrátila jsem se dnes brzy odpoledne a mám několik fotek. Byla jsem dvakrát v knihkupectví Waterstone's a jednou ve WHSmith. Líbí se mi nápad Susannah ukázat taky budovu knihkupectví, tak jsem nafotila i je. Jinak Británie je naprosto úžasná nejen díky knihkupectvím. Učarovala mi jezera. Ale pojďme už ke knížkám od Meg.

Menší sonda do knihkupectví v Anglii

13. července 2010 v 9:52 | Susannah
Ne, že bych tohle celé měla v plánu. Nějak to vyplynulo.
Fotek je pár, konkrétně z menších poboček obchodů Waterstone's a WHSmith.
Obrázek je pro představu - Waterstone's mají své typické W, které člověk opravdu rozpozná už z dálky, WH Smith je obchod se vším možným (noviny, DVD, psací potřeby, knihy), kde mají velmi výhodné ceny.
Vrátila jsem se v sobotu brzo ráno. Už jsem si aspoň vyházela věci z kufru. Chybí mi Anglie a lidi tam... A měla jsem se moc fajn.
;)

Fotky knih Meg Cabot aneb kreativita nás posledlých čtenářek

23. května 2010 v 11:13 | Susannah
Původně tahle rubrika ani neexistovala, ale díky jedné soutěži, ke které se ještě dostanu, jsem si řekla, že je už bych ji měla založit.
Většina z fotek uvnitř článku je právě z té soutěže. Šlo o soutěž o knihu Runaway a probíhala na facebooku. Neříkala jsem vám, že něco takového probíhá, protože jsem si sobecky nechtěla brát šanci na výhru. A ne, nevyhrála jsem.  Účastnilo se ani ne 200 lidí a vybrala jsem jen některé fotky. Zadání: vyfoťte svou knihu Airhead nebo Being Nikki a fantazii se meze nekladly. Každý den od prvního do asi dvacátého dubna se rozdávala jedna kniha - ARC a když došly, tak klasické harbacky.
:)

"Úspěšná smolařka ve velkoměstě" a jiné knihy naživo

15. února 2010 v 19:02 | Elaine
Dnes jsem podnikla cestu do Luxoru na Václaváku a tak trochu jsem si fotila, znáte mě.
Úspěšná smolařka ve velkoměstě byla v novinkách - v regále s romancemi. Ten obal se mi fakt líbí. Tenhle rok má vyjít v češtině i třetí díl, aspoň mi to před časem tvrdili v mailu z BBArtu.

Současný stav knih od Meg Cabot v Luxoru na Václaváku

15. září 2009 v 16:54 | Elaine
Kromě obrovských hromad The Lost Symbol od Dana Browna, Dívky, která si hrála s ohněm od Stiega Larssona a Hostitele od Stephenie Meyer jsem prošla a vyfotila knihy od Meg, které jsou v Luxoru na Václaváku k dostání.:)
Tady jsou moje výsledky:
české knihy: 9
anglické knihy: 4
Knihy pro teenagery: V kůži supermodelky, Hrdinka říká ano, Místo pro princeznu, Povinnosti princezny, Princezna nad propastí, Princezna Mia
(1. patro)
Více v celém článku.

Průzkum karlovarského knihkupectví

19. srpna 2009 v 14:46 | Elaine
Před dvěma dny jsem se dostala do jednoho karlovarského knihkupectví a snažila se najít nějaké knihy od Meg Cabot... Sice jsem byla úspěšná, ale našla jsem jenom tři tituly:
Polibek pro nevěstu (Kiss the Bride)
V kůži supermodelky (Airhead)
a
Princezna Mia (Princess Mia)
(Princezna Mia tam byla poslední, ale Airheadů tam bylo víc.)
To knihkupectví bylo docela dobře zásobované, v Karlových Varech je jediné slušné. Bylo tam hodně zajímavých, klasických titulů, dokonce tam měli i některé knihy v originále v angličtině.

Fotka z maďarského knihkupectví

30. července 2009 v 23:24 | Susannah
... a valná většina knih jsou od Meg Cabot.
Mediátor, Avalon High, Teen Idol, Deníky Princezny, All American Girl, pár knih ze série 1-800-Where-R-You.
A další kniha například od Judy Blume. ;)
megcabot.com

Pár fotek knížek Meg Cabot

8. února 2009 v 11:31 | Susannah
Určitě nejsem jediný ujetý fanoušek Meg, fotky v článku to jenom potvrzují. :)
A to jsem sem zdaleka neházela všechny fotky. Navíc se se svými sama nefotím, takže bych na tom neměla být tak špatně. :D
 
 

Reklama