Kniha Insatiable

Třetí verze americké anotace ke knize "Insatiable"

5. června 2011 v 0:35 | Elaine
Na MegCabot.com se předělávala sekce se sérií Insatiable (Nenasytná) a navíc za měsíc vyjde paperback prvního dílu, takže se objevila nová anotace. Jinak pro srovnání první anotace, druhá anotace a anotace českého nakladatele (ta je nejhorší).

Americký paperback knihy "Nenasytná"

21. května 2011 v 18:49 | Susannah
Tahle verze knihy by měla být dostupná za přibližně tři týdny a připadá mi vážně hezká. Mínus je pro mě obličej na obálce, protože vždycky při čtení zkresluje představy o hlavní postavě. Uměle dobarvené oko a rty velmi nepřírozené barvy taky nepůsobí dvakrát vábně, ale kápě je perfektní.
Cena přes bookdepository.co.uk je přibližně 135,- (neplatí se poštovné), na českých internetových obchodech se kniha prozatím v nabídce neobjevila.
Nápis na obálce je taková hříčka, protože slovo stake znamená jak kůl (tudíž dřevěný kolík na probodnutí upírů), tak zároveň sázka - tudíž V sázce nikdy nebylo víc to vystihnout nedokáže.

megcabot.com

Insatiable - vymazaná scéna: Leisha

16. května 2011 v 10:00 | Elaine
Poslední zveřejněná vymazaná scéna z Nenasytné (Insatiable) je o Leishe.
14.7.2012: Provedena oprava překladu.

Insatiable - vyřazená scéna: Alaric

15. května 2011 v 10:00 | Elaine
Překlad další scény, která se nedostala do Nenasytné (Insatiable), tentokrát s Alaricem.

Insatiable - vyřazená scéna: Meena

14. května 2011 v 19:23 | Elaine
Čekala jsem, dokud nevyjde Nenasytná (Insatiable) v Česku a na Slovensku, než přeložím vyřazené scény. Myslím, že takhle z toho budete mít víc. První překlad vymazané scény je z pohledu Meeny, když se poprvé setká s Alaricem. (V českém překladu udělali z Meeny Mínu. Prosím nechtějte po mně, abych jí říkala počeštěným jménem. Prosím.)
14.7.2012: Provedena oprava překladu.

Dnes vychází "Nenásytná" + slovenská anotace a ukázka

13. dubna 2011 v 0:01 | Susannah
Dnes vychází na Slovensku kniha "Nenásytná", tedy překlad knihy "Insatiable" vydané v červnu 2010. Jde o volné pokračování viktoriánského románu "Dracula" od Brama Stokera. Více o knize a všechny dostupné informace o celé chystané sérii najdete tady.

Uvnitř článku najdete informace o vydání a slovenskou anotaci a krátkou ukázku (není špatná, ale myslím, že knížka má i lepší pasáže na navnazení). Připadá mi, že slovenská vydání mají daleko normálnější řádkování, velikost písma, tím pádem i počet stránek a často lepší cenu a navíc mají hezčí písmo a první stránku kapitoly mají ozdobenou. KK mě fakt štve.

Nenasytná naživo

8. dubna 2011 v 19:12 | Elaine
Dnes jsem byla v Luxoru na Chodově a dívala jsem se na Insatiable (Nenasytnou). Ta obálka je vážně krásná, na český poměry, mnohem lepší než třeba Slepá vášeň, která je celkem odfláknutá.
Horší zpráva je, že na zadní straně obálky je tahle ukázka, a když si navíc přečtete první větu anotace, Insatiable budí dojem laciné upírské romance. Není tomu tak, nesuďte prosím knihu podle obálky. Vážně stojí za přečtení. Jen tak pro zajímavost - na americké obálce je vzadu tohle - a zní to líp, nemyslíte?

Nová ukázka z českého překladu knihy "Nenasytná"

6. dubna 2011 v 19:26 | Susannah
Na webu KK se objevila možnost prolistovat si deset stránek českého překladu knihy Insatiable. Jde o první tři kapitoly, tedy přesně o část, kterou jsem sem už před jedním rokem bez tří dnů dávala přeloženou, takže nic moc nového, ale můžete si dle libosti porovnat mojí verzi a verzi uvnitř článku. Líbí se mi, že jsme se s překladatelkou shodly na slečně Motýlkové.


Dnes možná vychází kniha "Nenasytná" od Meg Cabot

4. dubna 2011 v 0:01 | Susannah
Dnes 4. dubna 2011 by měla podle webu Eruditus.cz (který tam tu informaci měl před týdnem a pak se změnila na "duben") vyjít kniha "Nenasytná". Podle webu Dobre-Knihy by měl titul vyjít zítra, tedy 5. dubna. Každopádně ode dneška už můžete vyhlížet a pokud knihu seženete, pište do komentářů, kde jste ji koupily, aby to měly ostatní shánějící snazší. Pokud si knihu plánujete pořidit někdo, kdo jste ji třeba četl v originále, uvítáme v komentářích jakékoli reakce na český překlad. Ten uvítáme od každého. Alespoň já se překladu bojím a nenávidím zkomoleninu Romanesku, prostě nenávidím a nesrovnám se s tím.
V angličtině kniha vyšla pod názvem Insatiable a na Slovensku vychází jako Nenásytná13. dubna 2011 (podle webu Martinus.sk, vydání se oproti minulému týdnu uspíšilo).
Pokud jste naprosto otrávení upíry, takhle kniha by vás i přes svoje téma mohla podle mě zaujmout (taky jsem mírně otrávená upíry), protože samotná hrdinka je taky otrávená upíry a z postav knih od Meg je jedna z nejsympatičtějších. Meg se při psaní nechala inspirovat klasikou "Dracula" od Brama Stokera a v létě má vyjít druhý díl "Craving" (=touha). Více o samotné knize Insatiable najdete buď u nás, nebo na webu KK (kde můžete komentovat titul ).
Informace o českém vydání:
Cena: 349,-
Počet stran: 544
Překladatelka: Renata Greplová
A tady je obrázek z webu Arara.cz, kde k obálce přibyl i náhled hřbetu knihy.
arara.cz
eruditus.cz
dobre-knihy.cz
martinus.sk
knizniweb.cz

Anotace a krátká ukázka z českého vydání "Insatiable"

26. března 2011 v 10:35 | Susannah
Zapište si do kalendáře datum 4. dubna 2011, protože ten den má vyjít v České Republice kniha "Nenasytná". Kromě obálky už je venku i prapodivná anotace a krátká ukázka z knihy, oboje najdete uvnitř článku i s mojí mírně rozladěnou reakcí.
A v ukázce jsou spoilery a je vhodná od čtrnácti let výše, takže ne že si tady uženete psychickou újmu a pak mě prásknete svým rodičům, já vás varovala. Aspoň si některé můžete udělat obrázek o knihách pro dospělé od Meg, ačkoli zrovna tahle ukázka je míň odvážná, než jak to v knihách většinou bývá.

Česká a slovenská obálka knihy "Insatiable"

25. března 2011 v 17:06 | Susannah
Dobře, upřímně uznávám, že jsem českou obálku zdaleka nečekala. Moc děkuju Freckles a Adrianze, že mi o ní napsaly. Ačkoli Freckles jsem si všimla a teď a hledala jsem tak daleko déle než bylo potřeba.
S obálkami se objevila i data vydání! V České Republice se tak dočkáme "Nenasytné" od KK (i přes mail, který mi tvrdil, že kniha absolutně nebude) 4. dubna 2011, zatímco na Slovensku si na své knihy "Nenásytná" od Ikar budou muset holky počkat až do 27. dubna 2011.
České čtenářky podle mě výsledný vzhled knihy nadchne, Slovenky verze v tomhle jazyce nejspíš nepotěší a není se čemu divit.
Obálka chystané knihy v ČR:
 • Sice obálka fakticky nenaznačuje nic upírského, ale ty krvavé šperky jsou perfektní! A to i přes fakt, že chybí jakýkoli náznak draka. Bezmezně mě taky potěšilo nekonzervativní písmo názvu knihy.

Obálka chystané slovenské verze:
 • Na obálce pro Slovensko je slečna s červenými šaty, na ruce má tetování (v USA verzi byl náramek...). Pak je tu ohromné ALE, protože nevím jak vám, ale mně přijde dobrý jen ten dolní cíp sukně šatů. Tetování je jasně totální Photoshop práce (a ještě sakra nepovedená), dřevěný klín po boku slečny vypadá spíš jako součást podkladu... Strašný. Přála bych těm, které budou číst knihu ve slovenštině, aby překlad nebyl tak podivný jako obálka.
 • Nezavání to "raději nebudeme platit za původní obrázek na naší obálce, stejně není tak těžké udělat to stejně kvalitně sami"?
Jen pro porovnání - americká obálka knihy:
 • Dokonalost sama, kde je z fotky ve Photoshopu udělaný obraz, jsou zvýrazněné teplé odstíny a JE za tím vidět víc jak půlhodina práce v programu, který není jen Malování.

A jak se líbí obálky vám?

martinus.sk
knizniweb.cz

"Insatiable" v dohledné době česky nebude

16. března 2011 v 15:56 | Susannah
Už celkem dlouho jsem vás uváděla do dojmu, že Insatiable vyjde česky. Měla jsem to z jednoho mailu od Knižního Klubu, načež jsem si to chtěla na konci února potvrdit od BB Artu, protože jsem logicky podle škály knih Meg Cabot obou nakladatelství předpokládala, že překlad vyjde u nich. BB Art mi napsal (ještě ten den), že knihu nemají v režii oni, ale Euromedia - potažmo KK. Napsala jsem do KK. A (po čtrnácti dnech) bylo mi posláno tohle:
Vážená paní *********,
reagujeme na email, kde se dotazujete na vydání nových knih od Meg Cabot. Je nám líto, ale naše nakladatelství vydání nové knihy od této autorky opravdu v edičním plánu nemá.
Na našich webových stránkách jsou ale k dispozici jiné tituly: http://www.knizniweb.cz/autori/2639-meg-cabotova.html
Věříme, že si něco vyberete.
S přátelským pozdravem,
****** *************
Zákaznický servis Euromedia Group, k.s.

Bohužel máme evidentně smůlu.
Kdo by nebyl zmatený, když minule (8.10. 2010) byla při mém dotazu odpověď taková:
Vážená paní ********,
vyhledali jsme Vám údaje o chystaných vydání z děl autorky M.Cabotové (uvádíme vždy originální název titulu):
"Allie Finkle´s Rules for Girls 2: The New Girl"-leden 2011, inrezce v katalogu 2/2011
"Insatiable"-březen 2011, inzerce v katalogu 2/2011
"Allie Finkle´s Rules for Girls 3: Best Friends and Drama Queens"-srpen 2011, inrezce v katalogu 4/2011
"Being Nikki"-září 2011, inrezce v katalogu 5/2011
Děkujeme za pochopení.
S přáním hezkého dne,
******** ************,
Zákaznický servis Euromedia Group, k.s.
Bůhví jak to vůbec bude s Being Nikki a s vydáním desátého dílu Deníků už jsem se rozloučila dávno. Odteď věřím vydání u KK až když uvidím naživo obálku.

Německý web o prvním dílu série "Insatiable", "Eternity" a německý trailer

26. října 2010 v 22:10 | Susannah
Když jsem narazila na webu randomhouse.de na animaci odkazující na webovku o Eternity od Meg, byla jsem překvapená. Moje překvapení se ovšem nečekaně prohloubilo nalezením německého traileru knihy.
Zvláštnost traileru je v tom, že si kdokoli může do prázdného obličeje hlavní hrdinky videa vložit vlastní fotku ze souboru, či novou fotku z webkamery.
Jinak na webu eternity.de najdete 2 německé ukázky z knihy, originální tapety na pozadí plochy vašeho počítače (případně mobilu) ke stažení a galerii vytvořených trailerů.
:))
Samotný trailer najdete tady.
Mně se líbí hlavně hudební podklad, ačkoli vlastní obličej a hrdinka původně bez tváře mi připadá jako příliš. Možnost vložit si obličej tady a český návod pro ty, co se neučí němčinu, najdete uvnitř článku.

Kniha Insatiable dostupná v Praze

21. září 2010 v 15:16 | Elaine
Jásejte a radujte se, knihkupectví Shakes.cz (o kterém nedávno psala Susannah) má knihu Insatiable na skladě! Pokud jste z Prahy, můžete si pro ni dojít do centra (Shakes sídlí U Lužického semináře 10 na Malé Straně, je tam kamenný obchod) a ušetříte na poštovném. Jestli z Prahy nejste, případně nemáte čas, nemusíte čekat měsíc, než vám knížka přijde, ale jen několik dní!
Cena knížky se od doby, co se objevila na Shakes.cz, nezměnila.
:)

Insatiable se chystá i na Slovensku!

11. srpna 2010 v 12:26 | Susannah

Mám úžasnou zprávu pro slovenské návštěvnice našeho blogu!

(A měla bych ji dřív, kdybych nebyla slepá jak patrona. )
NA FAQ stránce (chystám i překlad všech otázek) u Insatiable na megcabot.com je totiž otázka Ve kterých zemích ještě vyjde Insatiable?
A cituji odpověď: Práva na vydání v zahraničí byla zatím prodána UK, Brazílii, Francii, Německu, Polsku, Portugalsku, Rusku, Slovensku, České republice a i jinam.
Líbí se mi, že Meg neignoruje fakt rozdělení Československa, jako to hodně cizinců ignoruje. A že i Němci, kteří přímo sousedí s ČR. Ale seznam zemí mě nijak nepřekvapil, protože všechny vyjmenované (kromě Ruska) jsou země, ze kterých nacházím nejvíc obálek knih Meg.
:)

2 recenze na knihu "Insatiable"

1. srpna 2010 v 22:06 | Susannah
Přeložila jsem dvě recenze, druhá je nová a nedávno na ni upozornila přes facebook Meg Cabot, že jí připadala zábavná. Musím souhlasit. =) Starší a první recenzi jsem našla těsně po vydání knihy, ale mám pocit, že to bylo také přes odkaz od Meg Cabot.
Překlady jsou každopádně uvnitř článku. ;) A nebojte, spoilery prozrazující víc než anotace jsem zakryla, takže jsou jen pro dobrovolníky. =))
:)

Polská obálka knihy "Insatiable" + novinka ohledně US obálek

17. července 2010 v 14:45 | Susannah
Díky Elaine, která mě na polskou obálku upozornila, vám můžu slavnostně představit polskou verzi knihy Insatiable.
Obálka je trochu odlišná od US verze, na tu se můžete mrknout uvnitř článku a porovnávat, jak se vám jen zlíbí. Nienasyceni znamená nenasytný.
Zaujal mě náramek, protože jsem měla pocit, že na US obálce je jiný.
Uvnitř článku najdete rozlousknutí záhady. Dneska je to samá záhada.
:)

Dojem ze čtení knihy "Insatiable"

18. června 2010 v 21:39 | Susannah
Snažila jsem se tuhle knížku číst pomaličku, ale samozřejmě to nevyšlo.
V USA vyšla kniha Insatiable teprve před deseti dny, u nás by měla vyjít díky BB Artu v roce 2011.
Pozor na spoilery uvnitř článku.
:)

Insatiable Video #4

9. června 2010 v 17:13 | Susannah
Tentokrát jsem rovnou počkala, než se video objeví na Youtube, protože jde jen o tečku na závěr. Ačkoli je samozřejmě také velmi vtipná, protože můžeme vidět velmi nepovedené záběry aneb copak Meg prováděla tentokrát.
Video se jmenuje přízačně Co jsme se dozvěděli o Meg během natáčení Insatiable trailerů.
:)

Dnes vychází!

8. června 2010 v 0:01 | Susannah
Dnes vychází v USA kniha Insatiable, na kterou nás Meg psychicky připravovala už mnoho a mnoho měsíců. Včera mimochodem aktualizovala stránku s informacemi o této knize, a to playlistem (postupně se tu objeví překlad všech částí Insatiable stránek). Kniha vychází u nakladatelství Harper Collins.
Počet stran: 454
Vydání: hardback
Ceny:
 • Amazon.com: $15.51 -> 325,- kč (bez poštovného a dalších poplatků)
 • Bookdepository.co.uk: €15.15 -> 383,- kč (neplatí se poštovné)
 • Shakes.cz: 559 Kč (plus poštovné 65,- / 85,- - podle váhy knihy)
Na jiných internetových obchodech, odkud si může průměrný Čech něco objednat, zatím není Insatiable k mání.
Kniha je prvním dílem série pro dospělé a Meg Cabot nejednou upozorňovala na fakt, že tuto skutečnost máme brát vážně, protože to opravdu není nic pro teenagery zvyklé na Deníky Princezny. Takže, berte to na vědomí! Jinak jde o moderní pokračování slavného románu Dracula od Brama Stokera, o kterém se tu v následujících dnech objeví článek pro ty, které knihu nečetly a chtěly by si přečíst Insatiable. =)
Více o sérii Insatiable najdete tady.
Kniha by měla díky nakladatelství BB Art vyjít v češtině v roce 2011.
?
kurzy podle exchange.cz

Insatiable Trailer #3

29. května 2010 v 10:00 | Susannah
Je to tak, objevil se už třetí trailer. Konečně jsme se dočkaly slibovaného divadla s Barbie a G.I. Joem. Meg je vážně vtipná.
Video je samozřejmě zatím jenom na facebooku, najdete ho tady (není nutné se přihlašovat). Překlad najdete uvnitř článku.
Kniha Insatiable vychází 8. června.
;)

Aktualizace stránky "Insatiable"

25. května 2010 v 19:38 | Susannah
Na stránkách megcabot.com už je dlouho sekce Insatiable, dnes byla ale ještě vylepšena.
Objevil se třetí úryvek z knihy.
1. úryvek:můj překlad
2. úryvek: pdf. soubor (překlad jsem ještě nedokončila)
;)
Dále se na webu objevily FAQ, které časem také přeložím. Je toho najednou nějak hodně, a tak se zatím můžete podívat jen na anglické verze.
Při vstupu na Insatiable stránku a při pokusu dostat se víc do hloubky očekávejte vstupní dotazy ohledně upírů. Ale nebojte, máte víc pokusů.
Kniha má vyjít už za týden.

> Insatiable<

:)

Insatiable Trailer #2

21. května 2010 v 22:18 | Susannah
Na facebooku se dnes večer objevilo druhé Insatiable video. Dodám ho i v Youtube verzi, až se objeví, prozatím se můžete podívat sem (není nutné se registrovat).
Je úžasný, že Meg začala tahle videa ke svým knížkám pravidelně točit, protože to skvěle zkracuje čekání na ně. A tohle vážně stojí za to.
Překlad najdete uvnitř článku.
:)

Insatiable Trailer

15. května 2010 v 14:33 | Susannah
Na facebooku se objevil trailer na Insatiable. Prozatím ještě není na Youtube, podívat se na něj můžete (i bez přihlášení) tady.
Video je vážně zábavně udělané a těším se na další, protože ano, mají být i další. Líbí se mi hudba u tohohle...
Uvnitř článku najdete překlad.
:)

Meg Cabot podruhé o Insatiable

9. května 2010 v 10:10 | Elaine
Původní anotaci knihy Insatiable vystřídala na megcabot.com nová.
Je o dost delší než ta první a je tam víc informací o knize.
:)

Recenze knihy "Insatiable"

8. května 2010 v 23:30 | Elaine
Pamatujete si na článek od Susannah, kde psala o Advanced Reader Copies knihy Insatiable? Jenom pro připomenutí: jsou to výtisky, které se pošlou manažerům knihkupectví nebo recenzentům pár měsíců předem.
Na oficiálních stránkách Meg Cabot se objevila právě anotace od Booklist a celkem mě zaujala, takže si tu knihu určitě pořídím. Je tam spousta spoilerů, to jen tak na okraj.
:)

Německá obálka knihy "Insatiable"

8. května 2010 v 14:30 | Susannah
Jako úplně první zahraniční obálku knihy Insatiable jsem našla tu německou. Němci jsou zvláštní. Pojmenovali si knihu v němčině anglicky, aniž by výraz ve svém jazyce běžně používali. Ačkoli Němci běžně používají v řeči anglické výrazy, pojmenování knihy zrovna Eternity je mi záhadou. Eternity znamená věčnost.
Kniha v Německu vyjde 30. srpna 2010, něco přes dva měsíce po vydání v USA, které má být podle amazon.com 8. června 2010.
A stejně se mi víc líbí USA obálka.
:)
randomhouse.de

Úryvek z knihy "Insatiable"

9. dubna 2010 v 23:19 | Susannah
Mám tady pro vás přeložený exkluzivní úryvek z knihy Insatiable, která vyjde v červnu 2010 (více informací o sérii naleznete zde). Získala jsem ho díky zapsání se o newslettery na Harper Collins a rozeslán byl včera večer. Takže na internetu ho běžně nenajdete. Doufám, že o to větší z něj budete mít radost. Jde o první tři kapitoly.
:)

Obálka knihy "Insatiable" pod mikroskopem

9. dubna 2010 v 18:04 | Susannah
Díky jednomu velmi příjemnému faktu, totiž exkluzivní ukázce z knihy Insatiable (brzy se dočkáte překladu), mám i podrobné náhledy obálky. Můžete si je prohlédnout uvnitř článku.
Jak víte, kniha má být moderním pokračováním klasického hororového románu "Dracula" od B. Stokera. Více informací o sérii pro dospělé najdete tady.
:)

Advanced Reader Copies "Insatiable"

5. dubna 2010 v 10:09 | Susannah
Co znamená Advanced Reader Copy (ARC)?
 • Jde o knihu, která je zatím jen v předběžném stavu, většinou má obálku vypadající stejně jako ta, která má být použita později na vydanou knihu, aby ARC vypadala jako paperback. ARC jsou často rozesílány recenzentům a manažerům knihkupectví několik měsíců před vydáním první edice knihy, která bude nabízena k prodeji.
 • Advanced Reader = pokročilý čtenář, Copy = výtisk
:)
megcabot.com
ilab.org/eng/glossary

Krátký úryvek z knihy "Insatiable"

29. března 2010 v 22:38 | Susannah
Meg před chvílí hodila na web kraťoučkou ukázku z knihy. Ale říká dost. Překlad uvnitř článku, originál na megcabot.com.
:)

Insatiable na Shakes.cz

28. března 2010 v 0:53 | Elaine
V nabídce internetového knikupectví Shakes.cz se objevila kniha Insatiable. Měla by vyjít 8. června 2010, vydavatelem je William Morrow (spadá pod HarperCollins). Je dobré, že si ji budeme moci objednat hned, co vyjde. Cena 559 Kč je pochopitelná, protože to je hardback a navíc nová kniha.
Co na Insatiable říkáte? Pořídíte si tu knihu?

:)

Aktualizace: Dívala jsem se na Amazon.com. Tam Insatiable seženete za $15.51, což je v současném kurzu 295 Kč. S Amazonem nemám zkušenosti a nevím, jak je velké poštovné nebo za jak dlouho vám objednávka přijde.

"Insatiable": obálka a vlastní sekce na megcabot.com

20. února 2010 v 9:35 | Susannah
Je tu pár novinek o první knize ze série Insatiable.
Kniha pro dospělé, moderní pokračování románu >>"Dracula" od Brama Strokera<<.

Datum vydání knihy Insatiable

1. ledna 2010 v 17:04 | Elaine
Na HarperCollins.com jsem našla datum vydání knihy Insatiable:
8. června 2010!
Neměla by to být žádná poplašná zpráva, když je tahle informace na oficiálních stránkách vydavatelství, Meg na svých stránkách zatím potvrdila jednom červen. No, uvidíme.

Pozn.: Všude se dočtete, že vydavatelem je William Morrow. Ale spadá pod HarperCollins.

Nová verze obálky knihy "Insatiable"

1. ledna 2010 v 12:55 | Susannah
Meg Cabot napsala k sobě na blog takový shrnující článek na rok 2009 a zahrnula do něj i věci, na které se můžeme těšit v roce letošním. Jednou z nich byla i nově udělaná obálka knihy Insatiable. Jde už o druhou verzi a Meg přesně neřekla, jestli je to verze finální. Prý už viděla tucty verzí obálek a je na tu konečnou stejně zvědavá jako my. :)
Mně se tahle každopádně líbí víc než první evidentně narychlo udělaná.
Větší verze není. Bohužel, jak vidíte, Twilight písmo na obálce bohužel zůstalo a je spolu s jménem Meg Cabot a titulem jediné.
Jak to bude vypadat nakonec zjistíme nejpozději v červnu 2010, kdy kniha vychází. :)
Víc o chystané knize najdete tady.
megcabot.com

"Insatiable": Anotace + předběžná obálka

3. prosince 2009 v 7:07 | Susannah
Dnes kousek po půlnoci Meg Cabot nám všem čekajícím odhalila skrývané tajemství, po kterém se už ptala taková spousta lidí...
Známe to jedno slovo o knize Insatiable, které člověku stačí. Nebojte, pořád platí, že anotaci najdete uvnitř článku.
A to jedno slovo? >> UPÍŘI<<
Meg řekla, že by mělo jít o moderní pokračování známého románu >> "Drákula"<< od >> Brama Strokera <<.
Možná už samotné písmo nápisu insatiable na obrázku dole napoví. Je to vyříznuté z obálky...

První vodítko k tajemné knize "Insatiable"?

29. října 2009 v 22:33 | Susannah
Dnes rozesílala Meg Cabot newsletter s přáním příjemně stráveného Halloweenu, informacemi o nových knihách a....
... jakýmsi náznakem ke knize Insatiable, o které se zatím skoro nic neví. Jen to, že vyjde v létě 2010, a to u Avon Books. Jde o nakladatelství, které dodnes vydávalo jen Megiiny knihy pro dospělé. Mimochodem se šušká, že kniha by měla být prvním dílem celé série.
Dole vidíte obrázek té části mailu a onoho navnazení na Insatiable.
"Co vychází v létě 2010?
Něco tak strašidelného, že vám to ani nemůžeme říct. Ale já tomu říkám Insatiable:"

Pokud byste chtěly pátrat po významu slova insatiable, tady je...
 • nenasytný
 • neukojitelný
 • chtivý
 • nenasytitelný
Máte nějaké nápady k téhle knize? Já jsem hlavně zvědavá. Třeba to bude něco strašidelného jako třeba děsivé Prom Nights From Hell.
 
 

Reklama