Kniha PoF

Japonská obálka knihy "Pants on Fire"

26. května 2010 v 13:58 | Susannah
Miluju google translate, nesnášim tyhle klikyháky, nemůže to být aspoň latinkou? Taky jsem si "přečetla" ukázku z Deníků Princezny. To byste nevěřily, jak zábavné je dumat, co ten a ten klikyhák v tom a kterém sloupci znamená a jestli je jich tam víc stejných. Samozřejmě jsem nepřišla na nic objevného, jen jsem se utvrdila v tom, že nemám ráda klikyháky.
:)
amazon.co.jp
yesasia.com

Švédská obálka knihy "Pants on Fire"

25. května 2010 v 22:44 | Susannah
Víte, jaká je to úleva, když má člověk v jednu chvíli v prohlížeči otevřených asi 100 záložek a o pár hodin později je všechny zavře? Velká. Ohromná. Navíc to bylo užitečný, protože jsem našla neskutečný množství pro mě naprosto nových obálek.
Ale ty vám ukážu postupně, dneska už padám únavou.
Poslední obálka dneska: švédská a to knihy Pants on Fire neboli Tommy Sullivan is a Freak. Moc se mi líbí styl napsání jména Meg.
;)
bokus.com

FanArt ke knize "Tommy Sullivan is a Freak" neboli "Pants on Fire"

9. května 2010 v 15:38 | Susannah
Obrázek jsem našla na svém oblíbeném webu DeviantART a autorkou je Miss-Ami.
Komentář autorky k obrázku: Upřímně: když jsem četla "husté vlasy a rovnátka", věděla jsem, že musím Katie a Tommyho namalovat jako děti.
:)
deviantart.com

Brazilská obálka knihy "Pants on Fire" neboli "Tommy Sullivan is a Freak"

10. dubna 2010 v 11:28 | Susannah
Narazila jsem na fotku skupinky dívek držících podepsané knihy od Meg Cabot a zahlédla jsem název "Pegando Fogo", který mi vůbec nic neříkal. A tak jsem hledala a hledala, dokud jsem v anotaci v naprosto neznámém jazyce nezahlédla slova Katie a Tommy.
Obálka nic moc, ale je to zázračný objev, když opravdu neumím portugalsky.
Díky bohu za Google.
:)
:)
cassiayanami.blogspot.com
livrosgratis.net

Španělská obálka knihy "Pants on Fire" neboli "Tommy Sullivan is a Freak"

1. února 2010 v 20:36 | Elaine
Tohle je fakt španělská obálka, nekecám. Na jedný španělský stránce byla anotace, a ačkoli jsem nerozumněla úplně všemu, pochopila jsem, že to je Pants on Fire.
Španělská verze se jmenuje Diario de mis besos, což znamená Deník mých polibků.

Dojem ze čtení "Tommy Sullivan is a Freak"

14. listopadu 2009 v 14:26 | Elaine
Tak jsem zrovna dočetla knihu Tommy Sullivan Is A Freak, v Americe známou jako Pants on Fire. A abych to vyjádřila jedním slovem...

Ukázka z knihy "Tommy Sullivan is a Freak", neboli "Pants on Fire"

18. října 2009 v 20:59 | Susannah
Doufám, že vám tenhle článek udělá radost. Strašně dlouho mi trvalo se k překladu tohohle úryvku vůbec dostat, ale ve finále mě to překládání hrozně bavilo. To proto, že je knížka Tommy Sullivan is a Freak tak skvělá.
Omluvte případné pitomosti, mám toho ještě dost a tímhle jsem se připravila o spoustu času... Ještě se na to někdy mrknu a udělám opravy.
P.S.: V téhle knize je poměrně důležitý pojem Quahog. Jde o jedlé mušle, ale Eastport, kde se děj odehrává, jimi tak trochu žije. Jmenuje se podle nich i fotbalové družstvo, apod. No a u nás se tahle mušle jmenuje zaděnka jedlá, takže se nedivte například slovu "zaďáci", nebo "zaděnková", protože nějak jsem to nějak přetransformovat musela a rozhodla jsem se pro češtější název.

Maďarská obálka "Pants on Fire", neboli "Tommy Sullivan is a Freak"

9. srpna 2009 v 17:55 | Susannah
Právě jsem to našla. Jde o maďarskou obálku Tommy Sullivan is a Freak, neboli Pants on Fire. Je velmi podobná US obálce.

konyvkritika.freeblog.hu

Obálky knihy "Pants on Fire" ve světě

17. června 2009 v 21:22 | Susannah
Už docela dlouho mám nahrabaných spoustu obálek knížek od Meg ze světa. Pants on Fire, neboli Tomy Sullivan is a Freak je jednou z nich. V nejbližší době vám ukážu i ostatní a aktualizuju staré články s obálkami, ke kterým mám spoustu dodatků.
S obálkami Nicola and the Viscount nemám ale co do činění, to je zásluha jenom Elaine. Nechci, aby to znělo, jakože i to je moje vyhledávání.

Dojem ze čtení "Tommy Sullivan is a Freak", neboli "Pants on Fire"

16. června 2009 v 22:27 | Susannah
Jsem hrozně unavená a utahaná, ale stejně to sem musím dneska napsat.
Asi tak před pěti minutami jsem dočetla knížku Tommy Sullivan is a Freak (UK verze; US verze - Pants on Fire). A musím vám říct, že...
Pokračování uvnitř článku!

Meg Cabot o "Pants on Fire"

1. dubna 2009 v 14:41 | Elaine
Jednou z méně známých knih od Meg Cabot je i kniha Pants on Fire, nebo Tommy Sullivan is a Freak, chcete-li. Tuhle knihu totiž vydavatelé v Anglii přejmenovali a vydali o dost později jako "Tommy Sullivan je cvok". :)
Autorkou překladu uvnitř článku je Elaine. ;)
S pozdravem vaše zrovna neangažovaná,
Susannah.
 
 

Reklama