- Mediátor -

Film Mediátor nebude

8. září 2014 v 23:53 | Elaine
Podle aktualizovaných často pokládaných dotazů na stránce série Mediátor na webu Meg Cabot...

Q: Bude film Mediátor a můžu jít na jeho konkurzy?
A: Filmová práva k Mediátorovi v současné době patří... mně, Meg Cabot! Chci poděkovat všem, kteří vynaložili úsilí pro to, aby mohli vidět Mediátora jako film, nebo televizní film nebo seriál. Nemáte tušení, jak blízko bylo k realizaci, ale nakonec moje intuice řekla ne a Suze se vždycky řídí podle své intuice, takže jsem to musela odmítnout. Může se to změnit, to nikdy nevíte, ale zatím budou Suze a Jesse žít pouze v našich představách! XOXO MC

megcabot.com

Mediátor jako seriál?

26. dubna 2012 v 21:34 | Elaine
"Právě teď má o Mediátora zájem Hollywood. Ale ten zájem pochází od televizních studií/producentů. Jak by se vám líbilo, kdyby z Mediátora byl televizní seriál?
Mně by se to líbilo moc.
Vlastně noc před tím, než jsem dostala email s tím návrhem, jsem měla sen o tom, že jsem se dívala na televizi a začínal zrovna seriál. Byl o drsňačce v černé kožené bundě, jak se vykrádá z domu uprostřed noci. Říkala jsem si: "Moment... ta holka vypadá povědomě!" A pak jsem řekla: "Moment! To je Suze! A tamhle je Jesse! Mediátor je v televizi a nikdo mi to neřekl!" (Bylo to vážně dobré.)
A další den bing, v doručených zprávách mám mail od producentů, kteří mají zájem (a natočili některé mé oblíbené seriály, takže vím, že by to bylo dobré). Tak nám držte palce!"
- Meg Cabot, forums.megcabot.com

Před pár týdny tohle Meg napsala na fóru na svém webu. Já si teda myslím, že by z toho byl boží seriál! :) Jasně, že by se muselo ohlídat, aby to nedopadlo jako seriál Missing (kde zůstaly původní jenom jména), ale věřím, že by se to zvládlo. Vždyť je to Mediátor! :)
Meg prodala práva na Mediátora už před léty jedné producentce, dokonce už i profesionální scénárista napsal scénář, ale ještě není ani studio, ani herci.
Takže ať už bude film, nebo Meg kývne na seriál (zatím nic nepotvrdila, ani nevyvrátila), těšíme se a držíme palce. :)

Novinky - Mediátor

10. srpna 2010 v 12:32 | Elaine
Scénář k filmu Mediátor je hotový.
Meg napsala na svých stánkách, že ho dostala, ale už nic bližšího.
Zatím není žádné studio, žádní herci. Jak bude něco bližšího, najdete to tady.

oOo

Ve Velké Británii vyšel poslední Mediátorský dvoudíl - knihy Grave Doubts a Heaven Sent dohromady, pátý a šestý díl (v ČR V pasti a Čtvrtý rozměr lásky).
:)

oOo

V Americe se taky chystá vydání Mediátorských dvoudílů (stejné knihy, jiné obálky, jako v UK). Obálky ještě nebyly zveřejněny.

Meg o filmu "Mediátor"

22. března 2010 v 20:10 | Susannah
Rozhovor je z turné Meg ze září 2009, konkrétně z Brazílie - Sao Paulo.
Nic moc nového, co se informací týče, ale má to vcelku nové datum. .

Od 0:37 ve videu...
Meg: No, film The Mediator bude. Jsem vedoucí produkce, takže budu moct rozhodovat o obsazení. Takže, koho navrhujete?
Hlas z publika: Taylora Lautnera! (pozn. JEN TO NE)
Meg: Zac ne? Vy nechcete Zaca Efrona?
Publikum: NE!
Meg: Dobře, dobře. Napište mi e-mail s tím, koho navrhujete, ok? Ale nikomu nesmíte říct mojí mailovou adresu, jasný? Jen pro vás, holky. Speciální výherci. Slibujete, že ho neprozradíte?
Publikum: Ano!
Meg: Dobře.
Njn, konec rozhovoru...

Film Mediátor: Aktuální informace

9. srpna 2009 v 18:09 | Susannah
Tak jo, říkám to naposledy...

Film Mediátor se stále nenatáčí a případné novinky se tady objeví, hned jak nějaké budou!

Jsem agresivní, omlouvám se.
Tady jsou prozatím známé informace o případném natáčení:
  • Filmová práva od Meg odkoupila jakási producentka, ale ještě se nenašlo studio.
  • Produkce je pozastavena svým způsobem i kvůli podmínce, že Meg se bude účastnit castingů a bude mít poslední slovo při výběru herců.
  • Kolovala fáma o obsazení Zaca Efrona, ale byla vyvrácena.
  • Kolovaly fámy o probíhajícím castingu, ale je to hovadina, když ještě ani není studio.
Reaguju na dotaz, který se nedávno objevil v komentářích. Ráda pomůžu, ale tohle už tady bylo až mockrát. Proto odpověď zařazuju do správné rubriky. Doteď byla jenom jako odpověď v rubrice ") Otázky a Odpovědi (", ale tam se většinou nikdo ani nekoukne, než se zeptá. Teď je to tady dvakrát.

Fan plakát k filmu

27. února 2008 v 21:27 | Sabriel
Hledala jsem informace, jestli se vážně připravuje natáčení Mediátora.
Nooo, nevím, kdy má přesně začít, ale podle toho, co říkala Meg (překlad v minulém článku) - film bude. :-D Kažodpádně jsem ráda, že pověsti okolo Zaca byly blbosti. Ať si zůstane u svého Muzikálu ze střední a nemontje se do Jesseho. O:-)
Jinak, tady je ten Fan-Plakát:
Přijde mi vcelku povedenej. :) Je to i hezky do hřbitova (:-D) a "Suze" vypadá v pohodě.
A co myslíte vy?

Oficiální vyjádření Meg Cabot k účinkování Zaca Efrona ve filmu na motivy její knihy Mediátor

26. února 2008 v 21:03 | Susannah
Vrtalo mi hlavou, jestli je to všechno o zfilmování Mediátora a případné roli Zaca Efrona jako Jesseho pravda.
Odpověď jsem nakonec našla na americké oficiální stránce Meg, takže tady je překlad Meginých slov: (článek psala 31. prosince 2007)
Původně jsem sem chtěla dát nádherné a hýbací přání do nového roku pro vás všechny, kdo sem chodíte, ale nakonec musím kvůli těm stovkám emailů, které mi zaplavují schránku, napsat tohle:
Drb o tom, že Zac Efron bude hrát ve filmu "Mediátor" NENÍ pravda.
Vím, že tahle zpráva už obletěla celou blogosféru, ale ani v nejmenším se nezakládá na pravdě. Jinými slovy - je to naprostý výmysl. Casting na Mediátora ještě ani nezačal.
Na což můžu říct jedině - UF!

Zac Efron jako Jesse de Silva?

26. února 2008 v 16:40 | Susannah
Na googlu jsem hledala nějaké obrázky a napadlo mě z legrace zadat "Jesse de Silva". Vypadla na mě fotka Zaca Efrona. Ehm....
(Jesse de Silva je postava z Meginy knihy "Mediátor", o které se tu postupem času taky dočtete.)
Tady je překlad článku, který byl u fotky:
Studio Dreamworks potvrdilo, že dalším filmem Zaca Efrona bude film "The Mediator". Zac je jedním ze žhavých kandidátů na roli ducha Jesseho de Silvy.
Scénář k filmu byl napsán podle teenagerovské stejnojmenné série knih , kterou napsala Meg Cabot. Příběh vypráví o dospívající dívce, která může mluvit s mrtvými. Předpokládá se, že natáčet se začne v Březnu 2008.
Nejsem si jistý/á, že se mi líbí Zac na roli ducha!!!
Sama uznávám, že mně se taky Zac na roli Jesseho extra nelíbí... Ne, že by byl Zac špatnej jako herec, nepatřím teda mezi jeho skandující fanynky, ale fajn - neni špatnej. Ale jako Jesse???
Původně se předpokládalo, že se film točit nebude nikdy, tedy alespoň Meg Cabot to tvrdila. Meg měla jako podmínku, že si obsazení vybere sama a myslela si, že tím pádem se jí nikdy nepovede uskutečnit natáčení. Netuším, jestli je datum začátku natáčení pravdivé, ale budu se snažit zjistit další informace.
No, že se bude točit film mi každopádně nevadí, jenom aby to nepředělali jako "Princezniny deníky".
Tady je obálka knihy s Jessem, podobu jsem nenašla: :-D
OK, tak účes. O:-)
Už jste slyšeli o původní obálce šestého dílu (vlevo) a té konečné (vpravo)? Nakonec Meg nepovolili tu první, kdy má Jesse ruku na Susannah, protože to bylo sexistické, či co. Takže ho nechali, aby se elegantně opíral o rám stodoly. :-D
Která se vám líbí víc?
 
 

Reklama