.....Missing - seriál Pohřešovaní....

Seriál Missing znovu v televizi!

3. září 2009 v 17:02 | Elaine
Jak nejspíš víte, asi před půl rokem tv Nova vysílala seriál Missing (Pohřešování), který vychází ze série knih 1-800-Where-R-You od Meg Cabot. Jak už jednou napsala Susannah, seriál a knižní série mají společný tak hlavní motiv a jména postav, zbytek se naprosto liší.
Ale abych se dostala k tomu hlavnímu: každý všední den v 17:00 se tento seriál vysílá na Nova Cinema. Myslím, že je to pro hodně z vás vhodnější čas, vždyť tehdy před půl rokem byli Pohřešovaní v 13:20.

Titulní píseň seriálu "Pohřešovaní"

10. února 2009 v 17:53 | Susannah
Titulní píseň k seriálu Missing/Pohřešovaní hraje v úvodní znělce. Do dneška jsem sama po názvu téhle písně nepátrala, ale výsledek mě příjemně překvapil.
Seriál je mimochodem natočen na motivy Megiiny knihy 1-800-WHERE-R-YOU.
Píseň "This Dream Is Real" ale nenazpíval nikdo jiný, než Gloria Reuben, která si v seriálu zahrála jednu z agentek, Brooke Haslettovou. Vystupovala v seriálu pouze po 18 epizod, které se podle mě jako jediné aspoň minimálně podobaly knize. Potom je ze seriálu taková Kriminálka Miami, kdyby v ní používali někoho s paranormálními schopnostmi. A samozřejmě kdyby měli nižší rozpočet. :D
Píseň dokonce i složla Gloria Reuben. Uvnitř článku najdete nejenom celou píseň, ale i fotku Glorie. :)

Promo fotky 2. řady seriálu "Pohřešovaní"

1. prosince 2008 v 16:31 | Susannah
Našla jsem promo fotky druhé řady seriálu. Kromě Cateriny Scorsone, která hraje Jess se ale hlavní role obměnily. Její hlavní partnerku z první řady vystřídala Vivica Fox a tak se vlastně stala hlavní postavou. Kromě nich dvou je na fotkách ještě herec Mark Consuleos.

Úvodní znělka seriálu "Pohřešovaní"

1. prosince 2008 v 16:05 | Susannah
Před chvílí jsem se podívala na to, jak se mi nahrál první díl seriálu... Musím říct, že příběh má něco do sebe.
Podívejte se alespoň na úvodní znělku první série, která ode dneška běží každý den od 13:20 na TV NOVA.
Zmínka o Meg Cabot: 0:35

Nový seriál od 1.12. TV NOVA

26. listopadu 2008 v 15:20 | Susannah
Možná se divíte, co tady vůbec dělá nějaké přihlouplné oznámení vysílání jakéhosi seriálu na nějaké pitomé televizi... Nebojte, hned vám to vysvětlím.
Seriál Pohřešovaní (Missing) byl totiž natočen na motivy jedné ze série knih od Meg Cabot! Na motivy berte tak, že tam zůstala plus mínus možná stejná jména a hlavní zápletka, jinak se seriál od knížek naprosto liší.
Kadžopádně seriál poběží už od pondělí 1.12. a to od 13:20!
V dalších článcích se dozvíte něco o seriálu a během víkendu doplním i informace o sérii 1-800-WHERE-R-YOU, podle které byl seriál natočen.
 
 

Reklama