Proposal

Novela "Proposal"

26. října 2016 v 14:59 | Elaine
Možná si vzpomenete, že jsem vám před časem psala o vydání mediátorské novely Proposal, která je časově zařazena mezi šestý a sedmý díl. Tato novela vyšla v angličtině teď dokonce i jako paperback (původně se počítalo jen s elektronickou formou). :)
Mohli byste s touhle knížkou otestovat e-shop bookdepository.com, který jsem vám doporučovala. Stojí kolem 120 Kč. A je to útlá knížečka, takže je vhodná i pro váhavce, co pořád neví, jestli zvládnou knihu v angličtině. Co říkáte? :)
www.harpercollins.com

Úryvek z mediátorské novely "Proposal"

17. ledna 2016 v 18:07 | Elaine
Před pár týdny jsem vám říkala o tom, že se můžeme těšit na mediátorskou novelu Proposal (v sérii se řadí za Twilight - Čtvrtý rozměr lásky a před Remembrance, takže je to jakýsi 6.5 díl). :) Vyjde jako e-kniha a nakladatelství Harper Collins zveřejnilo první tři kapitoly. A já jsem je hned přeložila, co bych pro vás neudělala. ;) Pusťte se do čtení. :)

Mediátorská novela "Proposal"

30. listopadu 2015 v 19:58 | Elaine
Překvapení pro všechny - další příběh se Suze Simon! :) Kromě 7. dílu Mediátora, Remembrance, vydá nakladatelství Harper Collins i novelu z mediátorského vesmíru s názvem "Proposal" (lze přeložit jako nabídka, další možný význam je nabídka k sňatku). Kniha vyjde 19. ledna 2016 jako e-book, který třeba Amazon bude nabízet za 1,99 dolaru.
Novela bude mít 128 stran.
A máme obálku i anotaci, tak se podívejte. :)
 
 

Reklama