Queen of Babble gets Hitched

Fotky knížek Úspěšná smolařka se (asi) vdává v Luxoru na Václaváku

19. září 2010 v 21:01 | Elaine
Dnes jsem se dostala do Luxoru a vyfotila jsem (a koupila jsem si) třetí pokračování příběhu Lizzie Nichols - Úspěšná smolařka se (asi) vdává. Měli menší zásoby téhle knížky než třeba při vydání Výuky lady Caroline, ale stejně je jich tam dost.
Omlouvám se, že fotky nejsou tak ostré jako obyčejně, nekontrolovala jsem to a přišla jsem na to až doma. Ale název přečíst jde.
:)
v sekci novinky v přízemí

Dnes vyšlo!

15. září 2010 v 19:33 | Susannah
Díky nakladatelství BB Art můžete už od dnešního dne najít v knihkupectvích třetí díl série knih o Lizzie Nicholsové s příliš prořízlou pusou - Úspěšná smolařka se (asi) vdává!
Čistě tereticky - koukala jsem se dnes během dne ve dvou celkem velkých knihkupectvích a knihu ještě neměli... Zítra je to pravděpodobnější.
Cena: 229,-
Počet stran: 304
Překlad: Dana Pavelčíková (stejně jako u dvou přechozích dílů)
Původní název: Queen of Babble gets Hitched
Důležitá poznámka: moje oblíbená kniha série =))
Více o sérii najdete tady, více o třetím díle potom tady.
Přeju příjemné počtení! Opravdu vřele doporučuju. :)
:)
bbart.cz

Anotace BB Artu na knihu "Úspěšná smolařka se (asi) vdává"

11. července 2010 v 8:30 | Susannah
Jak víte, 15. září vychází třetí a poslední kniha série Queen of Babble neboli Úspěšná smolařka. Anotaci jsem před nějakým časem překládala (z megcabot.com), ovšem BB Art má vlastní poupravenou verzi.
Najdete ji uvnitř článku. ;)
;)

Česká obálka knihy "Úspěšná smolařka se (asi) vdává" a datum vydání

1. července 2010 v 17:39 | Elaine
Susannah objevila novinky o knize Úspěšná smolařka se (asi) vdává, ale nemá čas na článek. Je teď v Anglii, tak se budete muset spokojit se mnou.
Úspěšná smolařka se (asi) vdává (v originále Queen of Babble Gets Hitched) je třetím a závěrečným dílem série pro dospělé, předchozí díly u nás vyšly jako Úspěšná smolařka a Úspěšná smolařka ve velkoměstě.
Knížku vydá nakladatelství BBArt a překladatelkou je Dana Pavelčíková jako u předchozích dílů.
Počet stran: 304
Vydání: hardback (vázaná vazba)
Cena: 229 Kč
Datum vydání: 15. září 2010
Obálka je podle mě (a podle Susannah) moc hezká a povedená, posuďte samy:
:)
bbart.cz

Obálky třetí knihy série "Queen of Babble" ve světě

24. května 2010 v 12:30 | Susannah
Obálky třetího a posledního dílu série Queen of Babble neboli Úspěšná smolařka. Tenhle díl by měl v ČR vyjít v září 2010 pod názvem "Úspěšná smolařka se vdává", takže česká obálka přibude až časem.
Co se týče ostatních obálek tohohle dílu: Opravdu mám pocit, že Poláci nemají rádi Lizzie. Dále mám pocit, že Němci knihu ani nečetli. Kde tam byla kočka a korunka?! A v poslední řádě - ne, nelíbí se mi maďarské obálky. A abych nezapomněla: moc se mi líbí francouzská obálka a samozřejmě taky všechny verze v angličtině.
:)

Důležitá píseň ke knize "Queen of Babble Gets Hitched"

28. února 2010 v 21:59 | Susannah
3. díl série o úspěšné smolařce u nás zatím nevyšel, informace o jeho vydání zjišťujeme, ale tenhle spoiler sem prostě musím dát.
Písničku si klidně pusťte, jde o >> Highway to Hell od AC/DC <<, ale nečtěte si spoiler pod klipem, protože jde o něco, co by vám čtení třetího dílu zkazilo, pokud to ovšem plánujete. Ještě jednou: OHROMNÝ SPOILER! Na svoje vlastní nebezpečí klidně pokračujte...

Dojem ze čtení knihy "Queen of Babble gets Hitched"

15. února 2010 v 21:43 | Susannah
Knížku jsem si pořídila ještě před koupením 2. dílu, který u nás minulý týden vyšel v češtině ("Úspěšná smolařka ve velkoměstě"), a absolutně toho nelituju! Knihy jsem samozřejmě četla ve správném pořadí, nejsem blázen.
Jak napovídá banner knihy (popřípadně obálka) i pro neangličtináře - Úspěšná smolařka se vdává. Svým způsobem by se to dalo brát jako spoiler, ale koneckonců nemůžu za název knihy.
Obdobný článek na 2. díl čekejte od Elaine.
Názor, fotku mého výtisku a porovnání UK s US verzí najdete jako vždy uvnitř článku.

Meg Cabot o "Queen of Babble Gets Hitched"

31. srpna 2009 v 12:27 | Elaine
Anotace na třetí díl série Úspěšná smolařka.
 
 

Reklama