Remembrance

Včera vyšlo!

3. února 2016 v 18:26 | Elaine
Včera, 2. února 2016, vyšla kniha Remembrance, dlouho očekávaný sedmý díl série Mediátor!
Zatím nemáme žádné zprávy o překladu do češtiny, ale těm z vás, kteří by si troufli na originál (vážně to není tak těžké začít číst v angličtině), vřele doporučuju internetové knihkupectví bookdepository.com. :)

Trailer na 7. díl Mediátora

17. ledna 2016 v 17:36 | Elaine
Možná jste ho už viděli, protože už je venku nějakou dobu, ale ostatním představuju vůbec první knižní trailer na sérii Mediátor, konkrétně na 7. díl Remembrance. Myslím, že je parádní - na to, že to trvá jen minutu, tak Suze vystihl skvěle. :)

Co se stane, když vás staří duchové přijdou strašit?
Jestli jste mediátor, možná budete muset nakopat pár zadků.

Obálka a první kapitola z "Remembrance", nového Mediátora

6. listopadu 2015 v 13:08 | Elaine
Ano, čtete dobře! :) Už se nám to blíží, za chvíli je únor a s ním i kniha Remembrance od Meg Cabot, sedmý díl série Mediátor.
Nejdřív vám ukážu americkou obálku...

...a v celém článku si můžete přečíst překlad první kapitoly. :) Jen bych ale chtěla přidat malou poznámku pro ty, kteří jsou zvyklí na český překlad Mediátora (myslím v knihách) - překladatelka si hodně často vymýšlela slangové výrazy tam, kde v originále nejsou. V originále Mediátora je třeba pět slangových výrazů za kapitolu, ne pět na odstavec. To jen tak pro info. :) Snažila jsem se o věrný překlad. Tak už čtěte. :)

Sedmý Mediátor - anotace a několik dalších informací

15. srpna 2015 v 14:26 | Elaine
Doufám, že jste nezapomněli na to, že nás příští rok, konkrétně 2. února 2016, čeká kniha Remembrance, sedmé dobrodružství krotitelky duchů Suze Simon. :) (Jak už od nás víte, kniha měla vyjít kolem svátku sv. Valentýna, akorát teď už vydavatel upřesnil den.)
Nakladatelství William Morrow spadající pod HarperCollins se rozhodlo vydat knihu v brožované vazbě (paperbacku) podobně jako nedávno vydanou knihu Royal Wedding.
Remembrance bude mít 400 stran a bude se prodávat za 14,99 USD (cca 363 Kč).
Obálka se ještě neobjevila, ale máme pořádnou anotaci, ne tu kratičkou jako před rokem. :) Jestli se chcete nechat nalákat, koukněte do celého článku. :)

Novinky k sedmému Mediátorovi

7. října 2014 v 20:40 | Susannah
Na Facebooku Meg se objevilo delší prohlášení k sedmému dílu Mediátora. V textu mluví více o chystaném vydání a trefných důvodech pro zvolené datum.
A já moc děkuju Elaine za přenechání překladu, sice jsem trochu vyšla ze cviku, ale vážně jsem si to užila. :)

Jste zváni na svatbu

9. června 2014 v 22:46 | Elaine

Jste zváni na svatbu
slečny Susannah Simon
a Dr. Hectora "Jesseho" de Silva

v létě 2015
v bazilice carmelské misie,
svatyni blahoslaveného Junipera Serry
Carmel, Kalifornie

facebook.com/megcabot

Krátká anotace na sedmý díl Mediátora

6. května 2014 v 2:01 | Elaine
V létě 2015 se dočkáme sedmého dílu série Mediátor. Čtete správně, je to oficiálně potvrzené! :) Kniha je už určena pro dospělé čtenáře a jmenuje se REMEMBRANCE (vzpomínka, upomínka, památka).
Jste nadšení? :)

Sedmý Mediátor potvrzen!

3. června 2012 v 4:07 | Elaine
SEDMÉ pokračování MEDIÁTORA bude, MEG NA NĚM UŽ PRACUJE!
Ne, tohle není vtip. Můžeme začít slavit! O la la! :D

Susannah už asi před půlrokem psala, že Meg dostala nápad na další knihu ze série Mediátor. V rozhovoru pro Book Chic Club Meg potvrdila, že už na něm začala pracovat. Na tu stránku dala odkaz ve svém blogovém zápisu, jinak bych tomu asi nevěřila. :D
Podívejte se sami! :)

Meg: "Mám rozpracované další projekty, ale o žádném zatím nemůžu mluvit. Můžu ale říct, že pracuju na sedmém dílu Mediátora. Budou tam všechny hlavní postavy ze série, ale bude se to odehrávat několik let po skončení šestého dílu. >>Myslím, že by bylo hezké dostat se už k sexu a my všichni víme, že Jesse by na to ani nepomyslel, dokud nebude ženatý!<<"

Sice to na rozdíl od celé série, která byla pro dospívají, to bude kniha pro dospělé, ale pokud vám bude v době vydání čtrnáct nebo patnáct, myslím, že si ji můžete přečíst.
Mediátor bude! :) Pořád tomu nemůžu uvěřit. :D

Nová kniha do série Mediátor na obzoru

26. října 2011 v 19:56 | Susannah
Mám pocit, jako kdybych jsem šla psát zprávu století, protože nadpis ani náhodou není předčasný aprílový vtípek.
Meg dnes odpovídala na pár nahromaděných otázek z Twitteru a Facebooku, jednou z nich byla vcelku častá prosba, jestli by nevydala další knihu do série Mediátor (takové prosby existují k převážné většině jejích knih), jenže narozdíl od obvyklé odpovědi, že je Meg spokojená s tím jak Jesse a Susannah dopadli a další pokračování neplánuje, dnes se nám dostalo naprosto dokonalé a nové reakce.
Však si to přečtěte sami!
-
@megcabot Nikdy není pozdě vydat další knížky do série Mediátor!!
Díky, Saro! Nemám žádné novinky o filmu, ale moc mě těší kolik z vás tuhle sérii tak podporuje (a chodí na její stránku na Facebooku). Vím, že jsem řekla, že bych jednou mohla napsat epilog k příběhu Suze a Jesseeho, ale nikdy jsem nevymyslela žádný, který by vydal na celou knihu.
A díky vašim nekončícím prosbám, abych to vážně udělala, jsem to pořád nemohla dostat z hlavy a pak mě do ní praštil nápad, který na celou knihu o nich (a všech ostatních včetně Paula Slatera) vystačí.
Teď jen musím najít čas, abych to napsala (nezapomeňte, že abych mohla začít psát, tak musím nejdřív dokončit jiné knihy, takže bude ještě chvíli trvat než se dozvíte podrobnosti).
-
Kdo z vás má taky chuť začít skákat radostí okolo? Já naprosto určitě jo. Zbytek otázek a odpovědí brzo přeložím taky, ale tohle prostě nemohlo počkat.
NOVEJ MEDIÁTOR!!!!
facebook.com
 
 

Reklama