Susannah

Moje sbírka knih od Meg Cabot III.

29. prosince 2010 v 10:58 | Susannah
Už dlouho jsem vám neukazovala projevy svého šílenství!
Od minulého článku (červen 2009) jsem značně početně pokročila. Došla jsem do fáze, kdy mi stará fotka mých všech tehdejších knih od Meg připadá celkem prázdná.
Současný stav mé, uznávám, naprosto šílené sbírky je 66 kusů.
Počet českých knih: 27
Počet anglických knih: 34 (20 UK, 14 US)
Počet slovenských knih: 4
Počet německých knih: 1
Některé knihy jsou naštěstí dvoudíly, a tak nepůsobím jako tak velký magor, kterým ve skutečnosti samozřejmě jsem.
Doufám, že během čtení následujícího článku na vás nebudu působit tak pomateně, jako jsem si připadala sobě při přerovnávání a počítání celé sbírky. A předem se omlouvám za kvalitu fotek, na mém foťáku (poděděném) se nedá už dlouho pořádně nastavit jejich kvalita, nabízí mi to jenom malé rozlišení a ještě je to všechno zrnité. Asi se brzo naštvu a začnu šetřit na nějaký normální.
:)

Můj autogram od Meg Cabot!

12. května 2010 v 20:25 | Susannah
Já vím! Je to neskutečné a úžasné a bůhví co všechno ještě.
Po dlouhém čekání mi konečně přišel dopis s auogramem! Napsala jsem si o něj přesně podle tohohle návodu a svůj dopis odeslala 25. března. Když jsem dnes (12. května) tu obálku uviděla ve schránce, nemohla jsem tomu uvěřit, protože jsem vážně už ztrácela naději, že bude mise úspěšná...
:)
Všechny fotky obsahu téhle nádherné obálky, kterou dost dlouho nevyhodím, najdete uvnitř článku.

Moje sbírka knih od Meg Cabot II.

20. června 2009 v 22:41 | Susannah
A je tu první aktualizace mojí sbírky knížek od Meg. Je to skoro rok, co jsem vám předvedla jednu verzi a už bylo načase, abych přidala další.
Konečně mi byl navrácen první díl Avalon High a já tak mohla začít. Vyfotila jsem to dneska k večeru, když ještě bylo světlo.
Současný stav je 42 kusů. 21 českých ku 21 anglickým. Aspoň myslím.

My Magical Me :D

2. května 2009 v 16:19 | Susannah
Tak jsem si tak nějak řekla, že je načase přestat tady vystupovat jenom jako takový to anonymní ucho, který asi nedělá nic jinýho, než že čte knížky od Meg Cabot. Nic z toho sice úplně nepopírám, ale i tak tady to lepší představení mojí osoby chybí. Teda mně vlastně nechybí, když to tak vezmu kolem a kolem. Jenom si myslim, že bych sem něco takovýho napsat měla, když jsou tady jinak samé články o téhle knize a támhletom filmu.
Končíme. I Susannah musí někdy vyložit karty na stůl.
Ten avatar je dost příznačnej, že jo? Hrozně se mi líbí. A kromě toho, že je na něm Jesse a i předloha mojí přezdívky, tak je taky modrej!
Otrlí z vás najdou uvnitř článku ono chybějící úvodní kvák, které tady o mně doteď nebylo.
Aktualizace proběhla na začátku června 2010.

Moje sbírka knih od Meg Cabot

18. července 2008 v 17:48 | Susannah
Už docela dlouho (neberte mě vážně, zas tak moc nad tim nepřemejšlim) mě napadalo, že bych mohla zdokumentovat svou šílenost - všechny knížky od Meg, který mám.
Já vám chci asi vážně dokázat, že JSEM blázen.
Současný počet knížek od Meg, které vlastním je.... 23.
Tak se na ně pojďte podívat.
P.S.: Trochu sem poupravila záhlaví. Vymazala jsem Maríu (záporačka z Mediátora) a připsala jsem tam Emerson a Nikki (Airhead).

No jo no...

8. července 2008 v 9:20 | Susannah
Připadá mi strašně vtipný, že se s tímhle blogem tak patlám, i když sem nechodí tolik lidí. Samotnou mě to přinutilo uvažovat nad tím, proč to vůbec dělám, když to tak nějak vypadá, že to nemá cenu.
No... Prostě mám ráda Meg Cabot, baví mě angličtina, stejně trpím samomluvou i v reálu (takže mi to tady ani tak divný nepřijde) a navíc mi připadá, že i kdyby sem za den kromě mě přišlo 5 lidí, pořád má cenu psát o tom, co mě baví. A Meg Cabot mě teda baví. Překládáním článků z angliny si taky rozšiřuju slovní zásobu a navíc bych si to všechno v angličtině stejně četla, tak proč neudělat dobrý skutek?

Moje přezdívka O:-)

23. května 2008 v 17:35 | Susannah
Asi si říkáte: "Co je proboha s její přezdívkou?"
Po pravdě, nějak si tady hraju na chameleona.
První přezdívkou na tomhle blogu byla Elieny... No... Pak jsem to předělala na Sabriel.... A teď se tady objevují články pod jménem Susannah... Mám teď nějakou náladu nechat si tady Susannah, to jméno se mi prostě líbí. Tak se kdyžtak nedivte, když uvidíte nad starými články jiné přezdívky. Jsem to pořád já. Elieny byla přezdívka, kterou moc ráda nemám a Sabriel se mi nelíbila dost. Se Susannah jsem tady vlastně začínala... Ale stejně si chci nechat tuhletu. Snad se mi hned tak zase líbit nepřestne.
AKTUALIZACE (6.3. 2010): Mimochodem nemám absolutně nic společného se Susannah, co vedla svého času blog mediator.blog.cz. Vůbec nic. Dokonce jsem chvíli přemýšlela, že si předělám přezdívku na Susannah II., protože si mě s první Susannah někteří pletou. NEJSEM ona a s blogem mediator.blog.cz nemám nic společného, pokud nepočítáte, že jsem tam dřív chodila často.
 
 

Reklama