The Boy Is Back

18. října vyšlo!

22. října 2016 v 17:50 | Elaine
Píšu to sice pozdě kvůli patáliím s wi-fi, ale přece. :) 18. října vyšla v USA nová kniha od Meg Cabot s názvem The Boy is Back! Je to kniha pro dospělé psaná formou e-mailů, čtvrtý díl série začínající knihou The Boy Next Door (Jak začíná láska). Četli jste něco z té série nebo plánujete něco přečíst?
Sérii mám ráda, je to takové lehké a zábavné čtení. :)
Knihu si budete moct koupit jako hardback, paperback nebo e-book. Má 368 stran a cena je 10.99 USD a třeba na bookdepository.com ji pořídíte za 363 Kč.

Pokud si budete chtít přečíst úryvek v originále, můžete tady. :)
harpercollins.com

Obálka a datum vydání nové knihy

14. dubna 2016 v 11:03 | Elaine
Líbila se vám série počínající knihou The Boy Next Door (kterou v ČR známe jako Jak začíná láska)? Série psaná formou emailů, deníkových záznamů nebo sms se už 18. října 2016 dočká pokračování. Kniha se jmenuje The Boy Is Back. Anotaci na knížku jsem už překládala dříve, ale zkopíruju ji i sem do článku. :)
Vazba: vázaná (hardback), brožovaná (paperback) i ebook
Počet stran: 400
Nakladatelství: William Morrow
Těžko říct, kdy a jestli se kniha dostane do ČR, ale pokud ano, budete informováni. :)
A teď ta slíbená obálka.

Obálka se mi celkem líbí, budí dojem, že to bude pozitivní kniha. :) Akorát mám menší výtku k jedovatosti barvy - stejně jako u několika posledních knih (např. Remembrance nebo americká verze Royal Wedding). Je to trochu nepřirozené. Ale chápu, že chtějí upoutat pozornost.
Jinak v celém článku si můžete přečíst anotaci. :)

Anotace na knihu "The Boy Is Back"

10. listopadu 2015 v 13:39 | Elaine
Už nějakou dobu víme, že se Meg vrátila k psaní série pro dospělé, kterou odstartovala už víc než před deseti lety knížkou The Boy Next Door (u nás ji známe jako Jak začíná láska) a která je psaná formou emailů, zpráv, deníkových zápisů apod. Víme, že čtvrtý díl se má jmenovat The Boy Is Back.
Projížděla jsem si internetové knihkupectví bookdepository.com a objevila jsem, že si už knihu můžete už předobjednat a jako datum vydání označují 16. říjen 2016. Na stránkách nakladatele William Morrow jsem o knize ještě nic nenašla, ale pátrala jsem víc a na knihu jsem objevila anotaci. :)

Nová kniha!

9. září 2014 v 21:22 | Elaine
Dočkáme se pokračování Boy Series, která u nás vyšla pod názvy Jak začíná láska, Jak neztratit lásku a Jak dokázat lásku! Nová kniha od Meg Cabot, čtvrtý díl série, má nést název THE BOY IS BACK (Návrat kluka či Kluk je zpátky, ale český název bude určitě navazovat na ty předchozí české) a vyjde v USA v roce 2016 u nakladatelství Harper Collins.
Jsem překvapená, ale moc příjemně! :)
Jedná se o sérii pro dospělé, která je napsaná pomocí emailů, deníkových zápisů, vzkazů, přepisů chatu a podobně. Díly na sebe navazují volně, každý má jinou hlavní hrdinku, ale pro všechny knihy je společné (ve třetím díle méně) prostředí redakce novin New York Journal.
Tři díly této série vycházely v letech 2002 - 2005. Meg se ale v současné době začíná věnovat svým starším sériím, ke kterým se rozhodla přidat další díly. Kdo ví, co nás ještě čeká! :)
megcabot.com
 
 

Reklama