- Tipy na weby -

CafePress.com

3. listopadu 2016 v 17:25 | Elaine
A je tu další tip na web. :) Ta stránka existuje už spoustu let a můžete si tam vybrat trička, mikiny, hrnky a podobně s motivy různých sérií od Meg. Knížky tam ale nehledejte.
Já s tou stránkou zkušenosti nemám, vždycky jsem si jen obdivně prohlížela ty věcičky. :D Objednávali jste si z toho eshopu někdy něco? :)
A tohle je ta adresa:

http://www.cafepress.com/megcabot


MIMO TÉMA: Chci se zeptat, jestli byste chtěli vidět moji sbírku knih od Meg Cabot. Před hodně lety jsem ji dvakrát fotila a komentovala, tak by mě zajímalo, jestli by byl nějaký zájem o aktualizaci. Když se ozvete do komentářů, budu ráda.

Bookdepository.com

23. října 2016 v 9:21 | Elaine
Koukám, že odkaz na bookdepository.com sice máme v rámci odkazů, ale už na to nemáme samostatný článek, který si bezesporu zaslouží. :)
Co to je, ptáte se? Internetové knihkupectví, kterému jsem už věrná roky, kde neplatíte poštovné a máte super slevu 10%, pokud si knížku objednáte před jejím vydáním. :)
Jestli jsem vás zaujala, čtěte dál.

Suprshop.CZ

13. prosince 2010 v 22:52 | Susannah
Internetový obchod Suprshop jsem objevila už před nějakou dobou a mám ho v praxi vyzkoušený. Samozřejmě knihami Meg. A proč zrovna Suprshop? Za ne extra dlouhou dobu a vysokou cenu dodá slovenské knihy od Meg Cabot do České republiky (a nejen to)!
:)
Například nově vyšlou knihu "Vykúp moje srdce" si můžete pořídit už za 207 Kč a kolem dvou set se pohybují všechny ceny dalších knih. Pokud ještě přemýšlíte, co poradit Ježíškovi k Vánocům a chcete si pořídit některé aspoň slovenské překlady knih od Meg (když už jsou české u jistých knih skoro utopistickými představami), můžete využít Suprshop.
A pokud se bojíte poštovného, to je od září v akci ZDARMA. Do nespecifikované doby. A obchod zaručuje většinou dodání do Vánoc.
Uvnitř článku najdete seznam slovenských knih od Meg s odhadem dodací doby, cenami a odkazy na příslušné stránky.

Shakes.CZ

5. září 2010 v 11:49 | Susannah
Už je to poměrně dlouho, co jsem sem psala o nějakém dobrém webu, který by se vám mohl hodit. O Shakes.CZ jsem měla napsat už dávno, protože jsou skvělí. Zmiňovala jsem se o nich už víckrát, ale vážně si jako skvělý internetový obchod zaslouží vlastní článek.
=)

FanFiction "Mediátor"

11. dubna 2010 v 13:42 | Susannah
:)
A je tu další článek s tipem na web. Úplně jsem totiž nevěděla, kam ho zařadit.
Jde totiž o odkaz na fanfiction - pokračování 6. dílu Mediátora (více o sérii tady), které píše Janna. Povídka se jmenuje "Poslední dech" a zatím si můžete přečíst 1. část. Líbí se mi, že Janna zachovala "hlas" Susannah, kterým jsou napsané všechny knihy ze série v češtině. Navíc mě čtení velmi bavilo a hlavně jsem zvědavá na pokračování. Tak neváhejte a jděte si přečíst Poslední dech a podpořte jeho autorku v pokračování.
Odkazy na jednotlivé kapitoly:
:)
scrivere.ic.cz

MiaThermopolis.COM

30. března 2009 v 19:47 | Susannah
Po dlouhé době je tady další tip na web. Tentokrát jde o blog samotné Princezny Amélie Mignonette Grimaldi Thermopolis Renaldové, pro přátele Mia, která si ho založila těsně před vydáním své knihy Ransom my Heart.

BookFayre.CZ

27. prosince 2008 v 13:54 | Susannah
Konečně jsem se zase jednou dostala k novým článkům, takže je tady už čtvrtý tip na web.
Jde o internetový obchod bookfayre.cz, který je solidní a navíc tady seženete i US verze Megiiných knih.

EnglishBooks.CZ

30. října 2008 v 17:06 | Susannah
Je tu už třetí tip na web.
Tentokrát jde o internetový obchod englishbooks.cz, který je podle mě ve spolehlivosti, rychlosti doručení a i co se sortimentu od Meg Cabot týká nejlepším internetovým obchodem s anglickými knížkami u nás.

MegCabot.COM

26. října 2008 v 13:12 | Susannah
Je tu v pořadí už druhý tip na web.
Tentokrát vám přiblížím Megiiny oficiální stránky, které jsou asi nejlepší stránkou o Meg Cabot vůbec.

MegCabot.UK

25. října 2008 v 21:16 | Susannah
Je tady první tip na web.
Jde o jednu z Megiiných oficiálních stránek - tentokrát o tu britskou.
Pokud se chcete nechat zlákat a přečíst si pár doporučení a tipů, co konkrétně na webu najdete, podívejte se na celý článek.
AKTUALIZACE: Dík, za to upozornění, já už nezkoušela, jestli jsem v odkaze neudělala překlep. Ono tam totiž bylo .uk, místo .co.uk.


O rubrice "Tipy na weby"

25. října 2008 v 16:21 | Susannah
Existuje spousta zajímavých webů zabývajících se Meg Cabot a jejími knihami. Navíc už je založená i hromada oficiálních stránek týkajících se knížek.
Ráda bych vás na ně odkázala i jinak, než pouhým odkazem v menu: proto zakládám tuhle rubriku. Budu sem postupně házet články o různých webovkách a potom na ně přidám odkazy do Oblíbených stránek (pokud je tam ještě nemám).
Nakonec tady najdete celkem obsáhlou přehlídku všech možných stránek, na které opravdu stojí za to jít.
 
 

Reklama
Reklama