- Tipy na weby -

CafePress.com

3. listopadu 2016 v 17:25 | Elaine
A je tu další tip na web. :) Ta stránka existuje už spoustu let a můžete si tam vybrat trička, mikiny, hrnky a podobně s motivy různých sérií od Meg. Knížky tam ale nehledejte.
Já s tou stránkou zkušenosti nemám, vždycky jsem si jen obdivně prohlížela ty věcičky. :D Objednávali jste si z toho eshopu někdy něco? :)
A tohle je ta adresa:

http://www.cafepress.com/megcabot


MIMO TÉMA: Chci se zeptat, jestli byste chtěli vidět moji sbírku knih od Meg Cabot. Před hodně lety jsem ji dvakrát fotila a komentovala, tak by mě zajímalo, jestli by byl nějaký zájem o aktualizaci. Když se ozvete do komentářů, budu ráda.

Bookdepository.com

23. října 2016 v 9:21 | Elaine
Koukám, že odkaz na bookdepository.com sice máme v rámci odkazů, ale už na to nemáme samostatný článek, který si bezesporu zaslouží. :)
Co to je, ptáte se? Internetové knihkupectví, kterému jsem už věrná roky, kde neplatíte poštovné a máte super slevu 10%, pokud si knížku objednáte před jejím vydáním. :)
Jestli jsem vás zaujala, čtěte dál.

Suprshop.CZ

13. prosince 2010 v 22:52 | Susannah
Internetový obchod Suprshop jsem objevila už před nějakou dobou a mám ho v praxi vyzkoušený. Samozřejmě knihami Meg. A proč zrovna Suprshop? Za ne extra dlouhou dobu a vysokou cenu dodá slovenské knihy od Meg Cabot do České republiky (a nejen to)!
:)
Například nově vyšlou knihu "Vykúp moje srdce" si můžete pořídit už za 207 Kč a kolem dvou set se pohybují všechny ceny dalších knih. Pokud ještě přemýšlíte, co poradit Ježíškovi k Vánocům a chcete si pořídit některé aspoň slovenské překlady knih od Meg (když už jsou české u jistých knih skoro utopistickými představami), můžete využít Suprshop.
A pokud se bojíte poštovného, to je od září v akci ZDARMA. Do nespecifikované doby. A obchod zaručuje většinou dodání do Vánoc.
Uvnitř článku najdete seznam slovenských knih od Meg s odhadem dodací doby, cenami a odkazy na příslušné stránky.

Shakes.CZ

5. září 2010 v 11:49 | Susannah
Už je to poměrně dlouho, co jsem sem psala o nějakém dobrém webu, který by se vám mohl hodit. O Shakes.CZ jsem měla napsat už dávno, protože jsou skvělí. Zmiňovala jsem se o nich už víckrát, ale vážně si jako skvělý internetový obchod zaslouží vlastní článek.
=)

FanFiction "Mediátor"

11. dubna 2010 v 13:42 | Susannah
:)
A je tu další článek s tipem na web. Úplně jsem totiž nevěděla, kam ho zařadit.
Jde totiž o odkaz na fanfiction - pokračování 6. dílu Mediátora (více o sérii tady), které píše Janna. Povídka se jmenuje "Poslední dech" a zatím si můžete přečíst 1. část. Líbí se mi, že Janna zachovala "hlas" Susannah, kterým jsou napsané všechny knihy ze série v češtině. Navíc mě čtení velmi bavilo a hlavně jsem zvědavá na pokračování. Tak neváhejte a jděte si přečíst Poslední dech a podpořte jeho autorku v pokračování.
Odkazy na jednotlivé kapitoly:
:)
scrivere.ic.cz

MiaThermopolis.COM

30. března 2009 v 19:47 | Susannah
Po dlouhé době je tady další tip na web. Tentokrát jde o blog samotné Princezny Amélie Mignonette Grimaldi Thermopolis Renaldové, pro přátele Mia, která si ho založila těsně před vydáním své knihy Ransom my Heart.

BookFayre.CZ

27. prosince 2008 v 13:54 | Susannah
Konečně jsem se zase jednou dostala k novým článkům, takže je tady už čtvrtý tip na web.
Jde o internetový obchod bookfayre.cz, který je solidní a navíc tady seženete i US verze Megiiných knih.

EnglishBooks.CZ

30. října 2008 v 17:06 | Susannah
Je tu už třetí tip na web.
Tentokrát jde o internetový obchod englishbooks.cz, který je podle mě ve spolehlivosti, rychlosti doručení a i co se sortimentu od Meg Cabot týká nejlepším internetovým obchodem s anglickými knížkami u nás.

MegCabot.COM

26. října 2008 v 13:12 | Susannah
Je tu v pořadí už druhý tip na web.
Tentokrát vám přiblížím Megiiny oficiální stránky, které jsou asi nejlepší stránkou o Meg Cabot vůbec.

MegCabot.UK

25. října 2008 v 21:16 | Susannah
Je tady první tip na web.
Jde o jednu z Megiiných oficiálních stránek - tentokrát o tu britskou.
Pokud se chcete nechat zlákat a přečíst si pár doporučení a tipů, co konkrétně na webu najdete, podívejte se na celý článek.
AKTUALIZACE: Dík, za to upozornění, já už nezkoušela, jestli jsem v odkaze neudělala překlep. Ono tam totiž bylo .uk, místo .co.uk.


O rubrice "Tipy na weby"

25. října 2008 v 16:21 | Susannah
Existuje spousta zajímavých webů zabývajících se Meg Cabot a jejími knihami. Navíc už je založená i hromada oficiálních stránek týkajících se knížek.
Ráda bych vás na ně odkázala i jinak, než pouhým odkazem v menu: proto zakládám tuhle rubriku. Budu sem postupně házet články o různých webovkách a potom na ně přidám odkazy do Oblíbených stránek (pokud je tam ještě nemám).
Nakonec tady najdete celkem obsáhlou přehlídku všech možných stránek, na které opravdu stojí za to jít.
 
 

Reklama