- Turné -

Meg na Bologna Book Fair

8. dubna 2015 v 8:03 | Elaine
Meg byla před pár dny (nebo možná pořád je, protože mají s manželem výročí svatby) v Boloni v Itálii. :) Od 30. 3. do 2. 4. probíhal Bologna Book Fair, což byla důležitá událost ve světě vydavatelství knih.
Na stránkách Publishers Weekly se o této akci objevil článek, tak jsem pro vás přeložila část, kde se mluví o Meg:

Meg Cabot, jiná autorka bestsellerů, byla na Bologna Book Fair poprvé. "Byla jsem ve Frankfurtu a Paříži na Book Fair, dokonce i na Rio Biennial, ale tohle je moje první cesta do Boloně," řekla spisovatelka. "Je to fantastické. Je to pravý knižní veletrh. Je obrovský - několikrát jsem se tu ztratila." Cabot oslavila vydání své knihy pro děti From the Notebooks of a Middle School Princess přípitkem sklenky procecca u stánku vydavatelství Macmillan a večeří, kterou uspořádala v pondělí večer pro mnoho svých mezinárodních vydavatelů. "Můj manžel je tu se mnou a hodně jíme. Nemůžete projít ulici, aniž byste nenarazili na skvělou restauraci," řekla Cabot a dodala, že restaurace byly velmi vstřícné ohledně její celiakie, kterou zdědila po svém italském dědečkovi.

Meg a její vydavatelé v Americe a Británii, Jon Yaged a Belinda Rasmussen


Meg na Facebooku ten obrázek komentovala: "V Boloni se mnou jednají jako s princeznou!" :)

publishersweekly.com
facebook.com

Pár fotek z Francie

10. prosince 2011 v 14:09 | Susannah
Jak nejspíš víte, Meg právě dokončuje turné po Francii. Fotek je prozatím hodně málo, ale ukážu vám aspoň ty, které jsou. Daleko raději bych byla jela a ukázala vám vlastní, ale povinnosti ve škole mi ten výlet nedovolily, stejně jako Elaine, ačkoli jsme to nadšeně plánovaly. Jel někdo z vás? :)
Ještě dnes sem hodím video s televizním interview z Francie, ale musím ten kousek nejdřív přeložit. ;)
Prozatím si tedy užijte fotky a těšte se na víc.
1.: A začnu hned svou oblíbenou fotkou! Je také nejnovější a Meg k ní napsala: Mňam! Francouzský vánoční dort, nedali byste si taky?

Turné Meg Cabot ve Francii - místa, data

19. října 2011 v 17:43 | Elaine
Na začátku října jsme vám říkaly, že Meg Cabot pojede letos na turné do Francie (!!!), teď přináším podrobnější data!

2. prosince 2011 (pá) - LILLE, knihkupectví Furet du Nord, 18:30 - 19:30
3. prosince 2011 (so) - MONTPELLIER, knihkupectví Sauramps Odysseum, 13:30
4. prosince 2011 (ne) - PAŘÍŽ, knižní veletrh Montreuil, 16:00 - 18:00
7. prosince 2011 (st) - ŠTRASBURK, knihkupectví Kleber, 17:00 - 19:00
8. prosince 2011 (čt) - PAŘÍŽ, Fnac Montparnasse, 18:30

Data jsou z těchto stránek, na které Meg speciálně odkazovala ve svém posledním deníkovém zápisu. Tyhle termíny zatím nejsou potvrzeny přímo oficiálním webem MegCabot.com, ale nepředpokládám, že se nebudou nijak zásadně měnit.

Když vidíte ta data a řeknete si, že třeba ten Štrasburk je jenom 400 km od českých hranic, odoláte? :))

Meg bude v listopadu na turné po Francii!

3. října 2011 v 22:29 | Susannah
Už před pár týdny se na jednom webu objevila zmínka o turné na konci listopadu, nicméně až dnes informaci konečně potvrdila sama Meg a její oficiální web megcabot.com.
Meg na blog napsala: Navíc jedu na konci listopad na turné fo Francie! Víc konkrétních informací se objeví brzo, ale pro nejčerstvější informace (již brzy) kontrolujte tenhle web.
Nicméně díky prvnímu zdroji už víme, že turné Meg by mělo probíhat přibližně od 30. října do 8. prosince se zastávkami v Paříži, Lile, Montpelieru a Štrasburku.
Meg v EVROPĚ!
Vážně, kdo plánujete výlet?
megcabot.com
facebook.com

Turné Meg Cabot pro knihu Abandon

6. května 2011 v 18:53 | Elaine
Meg Cabot měla na konci dubna 2011 turné díky své knize Abandon. Byla zatím na čtyřech místech v USA, za pár dní bude ještě jednou na Floridě a jednou v Kanadě, ale mám hodně fotek (42; 29 jich je z Facebooku Meg), takže článek už máte teď a pokud se objeví ještě něco z poslední části turné, udělám další článek.

Meg Cabot v Texasu (říjen 2010)

18. prosince 2010 v 22:14 | Elaine
Meg Cabot se tento říjen zúčastnila akce, která se jmenuje Texas Book Festival. Jestli chodíte pravidelně na blog Meg, možná si pamatujete na jednu její fotku, kde má hodně objemné vlasy, protože si myslela, že se to v Texasu ještě nosí.
Celkem mám deset fotek a tři videa.

:)

Nová fotka Meg z LA Times Festival of Books

28. dubna 2010 v 22:55 | Susannah
:)
megcabot.com

Fotky Meg z LA

25. dubna 2010 v 18:57 | Susannah
Elaine i jsme vám už ukazovaly dvě fotky z Twitter party, které se Meg účastnila.
:)Teď přidávám ještě další fotky také pořízené v LA ale tentokrát při normálních podepisovacích akcích, kde Meg vždycky ještě mluví před davem čtenářek a promítá Power Pointovou prezentaci, kde jsou například i fotky z jejího života.
Všechny najdete uvnitř článku se zkráceným komentářem, který u nich Meg měla. Megiin článek si můžete anglicky přečíst na jejím blogu.
Dvě citace Meg jsou v uvozovkách.

Meg Cabot na Miami Book Fair

17. listopadu 2009 v 11:11 | Elaine
Moc se omlouvám, ale nesehnala jsem žádné jiné fotky než ty, co Meg zveřejnila na svém blogu.
Ale snažila jsem se. Vážně jsem se snažila.

O co vůbec šlo? Meg měla 14. 11. 2009 projev a autogramiádu při příležitosti Miami Book Fair.

Meg Cabot v Brazílii

13. září 2009 v 16:14 | Elaine
Meg Cabot zas vyrazila na turné! V Brazílii je od 11. září 2009 a bude tam až do 19. září. Momentálně je v městě Rio de Janeiro, kde se pořádá akce Bienal do Livro Rio.
Protože zatím měla jenom jednu akci (toho 11. 9.), našla jsem jenom tři použitelné fotky (na jedné stránce jsem se k nim nemohla dostat, protože nebydlím v Severní Americe. To je ale diskriminace, co?). Ale časem jich bude víc a Meg některé taky zveřejní na svém blogu.
Dnes - 13. září - má Meg další akci spojenou s Bienal do Rio od pěti do deseti hodin večer brazilského času (v Brazílii je, tuším, o čtyři hodiny méně než u nás).
Tak se můžete podívat, co pro vás zatím mám.

Dodatek k: Meg Cabot v Minnesotě

1. srpna 2009 v 11:54 | Susannah
Objevily se nové fotky z autogramiády v Minnesotě, která proběhla 19. a 20. července. Elaine už sem dávala jeden článek s fotkami, najdete ho tady.
Dvě čtenářky, Jenna a Katelyn, vyrobily pro Meg tuhle plaketu. Vyrobily ji prý během sledování staršího filmu Pýcha a Předsudek, kde hraje Colin Firth pana Darcyho a pro toho má Meg hroznou slabost. I Mia. :)
Ostatní fotky najdete uvnitř článku.

Meg Cabot v Minnesotě

30. července 2009 v 19:56 | Elaine
Meg měla 19. a 20. července 2009 autogramiádu v Minnesotě. Udělala krátký proslov a pak podepisovala tuny knih, jak napsala na svém blogu.
Byla ráda, že se vůbec dostala na místo, protože strávila spoustu času čekáním na svůj let. Taky se jí ztratila taška, ale vrátila se k ní šťastně zpátky.
Tady je několik fotek:

Meg Cabot v Singapuru (2008)

8. února 2009 v 11:10 | Susannah
6. října 2008 v 6 hodin večer byla Meg Cabot na autogramiádě v Singapuru. Mám z ní spousty a spousty fotek, takže se pohodlně usaďte. :D
Wow, toho bylo. :)
Článek je dodělanej, můžete se mrknout. ;)

Fotky z různých promoakcí

26. června 2008 v 7:45 | Susannah
Blog Meg vyloženě překypuje informacemi - před chvilkou jsem tam objevila fotky z různých promoakcí k jejím knížkám. Jsou z Paříže, Krakova, Berlína, Mnichova a Leipzigu... Myslím. Jsou z roku 2007...
 
 

Reklama