Velikost L: Šaty pro nevěstu

Nedávno vyšlo!

15. srpna 2014 v 13:16 | Elaine
Možná jste si už v knihkupectvích všimli, že si můžeme přečíst překlad pátého a posledního detektivního příběhu s Heather Wells v hlavní roli. :) Knížka vyšla na začátku srpna pod názvem Velikost L: Šaty pro nevěstu. Je skvělá, tak neváhejte. :) Je to poslední díl série, další pokračování není v plánu.

Doporučená cena: 299 Kč
Nakladatel: BBArt
Vazba: vázaná

bbart.cz

Úryvek z knihy "The Bride Wore Size 12"

13. května 2014 v 23:04 | Elaine
Přeložila jsem takovou malou ochutnávku z knihy The Bride Wore Size 12, pátého dílu série s Heather Wells, která u nás vyjde v srpnu jako Velikost L: Šaty pro nevěstu. :) Je to první kapitola. Takže ochutnávejte a třeba vás to navnadí na přečtení celé knížky. :)

V srpnu vyjde!

11. května 2014 v 9:38 | Elaine
6. srpna 2014 u nás vyjde pátý a poslední díl série s Heather Wells, bývalou popovou zpěvačkou, která se detektivům fušuje do řemesla. :) Ve Státech kniha vyšla jako The Bride Wore Size 12, české nakladatelství zvolilo název Velikost L: Šaty pro nevěstu.

Cena: 299 Kč
Počet stran 328
Vazba: vázaná (hardback)
Nakladatelství: BBArt
Překlad: Lucie Johnová

Nový název a obálka posledního dílu série s Heather Wells

24. dubna 2013 v 17:03 | Elaine
Všechny zdravím. :) Já vím, už dlouho jste od nás neslyšely. Jsem právě uprostřed maturitního období a Susannah studuje časově náročnou univerzitu. Nemáte to s námi lehké. :D Doufám ale, že v létě nastane změna k lepšímu. Zatím vás ještě moc prosím o trpělivost. :)
Ale teď už ke slíbené novince. :) Poslední díl pětidílné detektivní série s Heather Wells, původně pojmenovaný Size 12 Is the New Black, dostal nový název - The Bride Wore Size 12 (možný český překlad: Nevěsty nosí velikost L).
Kniha vyjde letos v září. A včera byla zveřejněna obálka! :)


Kniha mi svou svatební tematikou připomíná jiný příběh od Meg, a to Jak dokázat lásku (Every Boy's Got One). Jsem zvědavá, jestli se budou podobat. :)

facebook.com/heatherwellsbooks

Poslední díl detektivek s Heather Wells bude na podzim

3. března 2013 v 2:46 | Elaine
Na amatérskou vyšetřovatelkou Heather Wells po osmi letech řešení zločinů - od Velikosti L v roce 2005! - zbývá už poslední dobrodružství. Hrozně to uteklo, viďte? :)
--Vdá se konečně Heather za Coopera?--
To se dozvíte v Size 12 Is The New Black,
pátém dílu detektivní série s Heather Wells,
v prodeji od září 2013.

Size 12 Is The New Black se znamená "Velikost L je nová černá", ale dá se to přeložit i jako "Velikost L je opět v módě" nebo "Velikost L zase frčí". :)

Anotace na pátou detektivku s Heather Wells

14. července 2012 v 9:58 | Elaine
Meg Cabot se krátce po vydání poslední knihy s Heather Wells - Size 12 and Ready to Rock - na svých stránkách zmínila ve FAQ (často kladených otázkách) o zamýšleném obsahu už pátého pokračování detektivní série, Size 12 Is the New Black. Kniha vyjde příští rok. :)
Anotace neobsahuje spoilery na čtvrtý díl.

Novinky o páté knize s Heather Wells

3. června 2012 v 3:29 | Elaine
Meg Cabot v rozhovoru na Book Chic Club potvrdila, že pátý díl série s Heather Wells BUDE a vyjde v létě 2013!
Bude se jmenovat SIZE 12 IS THE NEW BLACK (Velikost 12 je nová černá).
Vzhledem k tomu, jaký napíšu nadcházející článek, myslím, že si tohohle všimnete až časem, já to chápu. :D
 
 

Reklama