Velikost XL

Obálky knihy "Size 14 Is Not Fat Either" ve světě

18. června 2015 v 12:02 | Elaine
Druhá detektivka s Heather Wells, kterou znáte jako Velikost XL, taky vyšla v hodně zemích. Můžete se mrknout na obálky. :)

Speciální příležitost! "Velikost XL"

13. srpna 2009 v 11:18 | Susannah
Mám skvělé zprávy.
V knihkupectví Kanzelsberger mají celý srpen 50 knih (pouze od nakladatelství BB Art) za 50% cen. A jednou z těch knih je i Velikost XL: Kila navíc přibývají od Meg Cabot. Místo za 229,- ho seženete za 115,-. Pokud tedy knihu ještě nemáte (jde o 2. díl, třetí vyšel včera a 1. se jmenuje "Velikost L") a ve vaší blízkosti se vyskytuje knihkupectví Kanzelsberger, máte skvělou příležitost si knihu sehnat.
Jen do konce srpna!
Kompletní seznam zlevněných knih najdete tady.

Dojem ze čtení "Velikost XL"

5. srpna 2009 v 23:02 | Elaine
Opět další kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Vlastně jsem se u téhle knihy ani nadechnout nestačila.:)) Tohle není jenom detektivka. To je detektivka se spoustou věcí navíc - jako například s nezaměnitelným humorem Meg. (Nic proti Perrymu Masonovi nebo slečně Marplové.)
Aneb... můj názor a teorie. :)

Meg Cabot o "Velikost XL: Kila navíc přibývají"

13. dubna 2009 v 14:22 | Susannah
Dneska mám vážně den bez práce. :) Když nepočítám úkoly do školy, samozřejmě. Na stránkách BB artu je i překlad anglické anotace 2. dílu Heather Wells Mysteries, takže tady konečně budou informace i o těchhle knížkách. Na počest oznámení vydání 3. dílu! :)
Autorem textu v článku je BB art.
 
 

Reklama