- Videa -

Video rozhovor s Meg Cabot na France 24

10. prosince 2011 v 23:43 | Susannah
Během svého turné po Francii, které už skončilo, ačkoli Meg ještě v Paříži pár hodin bude, natočila Meg rozhovor pro France 24, místní televizní kanál. Rozhovor s Meg dělala Eve Jackson, reportérka specializující se na film, hudbu, literaturu, divadlo umění a všechno kolem ve světě kultury. Původem je z Británie, ale momentálně působí v Paříži.
Rozhovor trvá několik minut a prozatím je jen na webu televize, najdete ho tudiž tady. Meg je ve videu od 0:31 do 05:30 (ačkoli se ještě objeví v jednom záběru v cca 5:52 Smějící se). Překlad je uvnitř článku.

Meg Cabot v ranním pořadu na Fox 4

6. května 2011 v 20:07 | Elaine
Když byla u příležitosti turné pro knihu Abandon Meg Cabot v Kansasu, 1. května 2011 se objevila v ranní show televize Fox 4. Ve videu mluví hlavně o Abandonu, pak taky trochu o Princezniných denících.

fotka je z facebook.com/megcabot

Meg Cabot v Brazílii - dvě videa

11. března 2011 v 22:58 | Elaine
Chcete vidět, jak Meg imituje svého manžela nebo Anne Hathaway? Jak to, že zabili Miina tátu ve filmech Princezniny deníky? Kolika let se dožila Megina kočka Jenny Carroll (podle které měla pseudonym)?
Na těhle dvou videích je projev Meg z jejího loňského turné v Brazílii, kde o sobě vykládá, ale hodně zábavně. Udělala jsem i překlad.

Nepovedné scény z natáčení Runaway videí

1. května 2010 v 13:27 | Susannah
Připadá mi, že Meg asi místy dost improvizovala, protože v nepovedených scénách mluví i o francouzské revoluci a o té určitě v těch videích, které jsou tady přeložené, nemluvila. Jinak je to prostě styl Meg, moc dobře to pobaví.

Video-rozhovor s Meg Cabot

26. prosince 2009 v 22:06 | Susannah
Video "Poznejte spisovatele - Meg Cabot" je od Barnes and Noble, což je americký internetový obchod s knihami. Otázky pokládá Steve Bertrand a rozhovor se uskutečnil v březnu 2009.

Meg mluví o tom, jak ji ovlivnilo 11. září, o Allie Finkle, o Denících Princezny a taky se dozvíte něco o jejím řidičáku. Vážně zajímavý rozhovor.

Video - projev Meg Cabot na univerzitě v Indianě

19. května 2009 v 10:30 | Susannah
Meg Cabot obdržela v roce 2008 cenu na Indiana University College of Arts and Sciences čestný diplom. Teda já si nejsem úplně jistá jak přeložit distinguised alumini award. Každpádně měla Meg při té příležitosti projev na oné univerzitě, kde dřív studovala. Mluví o svém mládí, studiu na té škole a i o svém manželovi, o kterém nikdy moc nemluví. Ale pokud jste si toho všimly, vždy mu věnuje své knihy: Benjaminovi... - stojí skoro na každé z nich. Benjamin D. Egnatz, neboli He Who Must Not Be Named, jak o něm píše Meg na svém blogu.
Na video se podívejte tady.
megcabot.com


Megiino nové video na Youtube

26. listopadu 2008 v 22:01 | Susannah
Na Youtube.com se objevilo nové video s Meg Cabot. Jde o radu, jak dát kopačky klukovi, kterého jaksi nemilujete...
Meg to na svých stránkách okomentovala takhle: No, řeknu jenom to, co říkám vždycky, když se vidím na nějaké obrazovce: Proč? Proč jsem svým vlasům provedla něco takového?

 
 

Reklama